Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Získejte finanční podporu pro váš projekt

8. listopadu 2018 | 00:00
Prezentace klienta |

Máte v plánu zvelebit okolí vaší školy, rozšířit knihovnu, nakoupit nové pomůcky či jiným způsobem zkvalitnit výuku nebo obohatit mimoškolní aktivity a chybí vám finanční prostředky?

Právě vám může pomoci unikátní program společnosti Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“.

Cílem programu je podporovat regionální neziskové a příspěvkové organizace, které mají pozitivní vliv na život obyvatel v okolí. V současné chvíli navazuje na velmi úspěšné předešlé ročníky již páté kolo programu.

Rozdělí se přes 5 milionů korun

Do 16. listopadu 2018 se do programu se svými projekty mohou přihlásit všechny neziskové a příspěvkové organizace, které se zaměřují na podporu revitalizace prostředí, vzdělávání, zdravého životního stylu, sociálně slabých a znevýhodněných skupin, dětí nebo nezaměstnaných, a to v 90 regionech napříč celou republikou. Každý vítězný projekt získá prostřednictvím Nadačního fondu Tesco finanční příspěvek ve výši 30 000 korun. Finanční podporu získají i projekty, které se umístí na druhém a třetím místě. V pátém ročníku Tesco opět rozdělí přes 5 milionů korun.

O vítězích rozhodnou zákazníci

O tom, který projekt zvítězí, rozhodnou od poloviny ledna do poloviny února sami zákazníci Tesca. Ti za každý svůj nákup získají hlasovací žeton, kterým pak mohou podpořit vybraný projekt neziskové organizace v jejich okolí. Vedle finanční podpory je přidanou hodnotou programu také zviditelnění neziskových a příspěvkových organizací a jejich projektů, které může pomoci oslovit také další podporovatele a dárce. Projekty je možné přihlásit na stránkách pomahame.itesco.cz

Vítězem je každý

Vítězné projekty získají stejně jako v předchozích letech 30 000 Kč na realizaci. Projekty, které se umístí na druhém místě, získají 16 000 korun, projekty na třetích místech pak 10 000 korun. Na všech obchodech budou po dobu hlasování umístěny hlasovací zařízení s popisem všech tří nominovaných projektů na daném obchodě.

Více informací a postup jak se do programu přihlásit najdete na https://pomahame.itesco.cz/.