Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Polojasno, déšť 26°C

Poslední finálová čtveřice KiK Tváře roku se představuje

29. listopadu 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Soutěž pro všechny odvážné a sebevědomé ženy se pomalu blíží do finále. První 4 finalistky jsme již představili, nyní se můžete podívat na zbylé 4, které se 6. prosince 2017 utkají před odbornou porotou o titul KiK Tvář roku. K Aleksandře, Tereze, Kateřině a Martině se přidává i Naďa z Karlových Varů, Pavlína z Chlumce, Kateřina z Olomouce a Edita z Henčlova. 

Do soutěže KiK Tvář roku se mohly přihlásit ženy všech věkových kategorií z celé České republiky. Mezi vítězkami jednotlivých semifinálových kol tak najdete jak mladé dívky, tak maminky s dětmi. Všechny ale spojuje jedno – péče a ochota obětovat se pro druhé, láska ke své rodině i zajímavé životní osudy. Která je podle vás tou pravou KiK Tváří letošního roku?

Zdraví a rodina: to nejdůležitější v očích semifinalistek

V pořadí pátou vítězkou, která se zúčastní slavnostního vyhlášení, je teprve devatenáctiletá Naďa z Karlových Varů. O titul KiK Tvář roku se uchází, protože ráda vychází vstříc novým příležitostem a její krédo zní: vyzkoušet se má vše. Nadinu dobrodružnou duši nejvíce baví sportovní žurnalistika a o její závislosti na adrenalinu vypovídá i její vysněná dovolená – se svými nejbližšími na dobrodružném výletě do proslulé zátoky bílých žraloků Walker Bay.

Autor: KiK

Šestý týden patřil paní Pavlíně z Chlumce, která s přehledem zvítězila nad svými soupeřkami. Pro tuto šestatřicetiletou dámu je v životě nejdůležitější rodina, která je pro ni největším životním úspěchem, a velmi ráda by s ní vyrazila k moři na vysněnou dovolenou. Nejlépe se cítí v elegantním oblečení a razí názor, že i tento typ oděvu může být pohodlný.

Autor: KiK

V sedmém týdnu se do finálového večera probojovala devětatřicetiletá Kateřina. Ta žije se svými dvěma dětmi a partnerem v Olomouci. Kateřina je sportovně založená a nejraději se obléká do pohodlného oblečení. Tvrdí, že pro každou ženu je důležité věřit hlavně sama v sebe. Ve volném čase nejraději relaxuje a dohání věci, které běžně nestíhá.

Autor: KiK

Finálovou osmičku uzavírá Edita z Henčlova, která za svůj největší úspěch považuje své dvě zdravé děti, protože ona sama bojuje s nedoslýchavostí a ztratila již přes 90 % sluchu. To ale šestatřicetileté mamince nebrání v tom dokázat všem, že i s mírným handicapem jde všechno zvládat. Její povolání je pro ni zároveň i koníčkem – věnuje se intenzivně sportu. Na všechno cvičení jí dodává energii sluníčko, i proto by ráda vyrazila s celou rodinou k prosluněnému moři.

Autor: KiK

Finálový večer se blíží

Do prvního ročníku soutěže KiK Tvář roku se přihlásilo více než 800 soutěžících. Zájem byl obrovský. Hlavní výhrou jsou dárkové poukázky do KiKu v hodnotě 25 000 Kč, finanční dar v hodnotě 10 000 Kč a fotostory v časopise Blesk pro ženy. Druhé a třetí místo obdrží také dárkové poukázky v hodnotách 15 000 Kč a 10 000 Kč. Ale ani žádná ze semifinalistek nepřijde zkrátka, pro všechny jsou připravené poukázky na 2 000 Kč do KiKu.

Samotné vyhlášení proběhne 6. prosince 2017 v centru Prahy za účasti všech semifinalistek a jejich rodin, ale i odborné poroty. Každou ze semifinalistek čeká celodenní program s výběrem oblečení KiK a slavnostním večerním vyhlášením. www.tvarroku.kik.cz.

 

 

 

Video se připravuje ...