Stylové boty za skvělé ceny: Využijte až 70% slevy! | Pro ženy | Blesk.cz

Stylové boty za skvělé ceny: Využijte až 70% slevy!

19. října 2013 | 18:30
Prezentace klienta |

Spojení kvality, trendu a dechberoucí slevy - to vše nabízí italská značka Ana Lublin. Letošní podzimní kolekce je zaměřena na stylově okovanou obuv, elegantní kozačky i pohodlné kontíkové tenisky. Vsaďte na kvalitu za rozumnou cenu.

Pohodlné a trendy boty miluje snad každá žena, ale ne všechny jsou ochotny investovat větší množství peněz a raději si kupují levnější boty, které vydrží maximálně jednu sezónu.

Teď je jedinečná šance pořídit si značkovou podzimní obuv a téměř směšné ceny. Vybírat můžete přímo ZDE. Tady je ukázka, z čeho můžete vybírat.

Speciální akce pouze pro naše čtenářky:

Vyberte si z velké nabídky Ana Lublin v akci, a ještě můžete uplatnit slevový kód extra jen pro Vás! V objdnávkovém formuláři postačí v kolonce "Slevový kupón" uvést kód analublin a kliknout na "OK" - 10% slevu budete mít rázem odečtenou!

Využijte limitované slevy: Pouze pro čtenářky Blesk pro Ženy
Využijte limitované slevy: Pouze pro čtenářky Blesk pro Ženy
Autor: Italiedoskrine.cz

Stylové biker boots

Jeden z největších módní hitů letošního podzimu jsou tzv. biker boots. Většinou jsou černé nebo hnědé a bývají zdobeny různými kovovými přezkami, knoflíky a nýtky. Přestože působí na první pohled drsně a ne příliš žensky, dají se perfektně kombinovat s jakýmkoli outfitem. Tyto boty značky Ana Lublin jsou vyrobeny ze syntetické kůže a mají 4 cm vysoký podpatek.

Stylové biker boots, italiedoskrine.cz, Ana Lublin, 1077 Kč.
Stylové biker boots, italiedoskrine.cz, Ana Lublin, 1077 Kč.

 

Klínové tenisky

Někdo je nenávidí a jiný zase miluje. Ano, řeč je o teniskách na klínů, které mezi módní trendy přiletěly jako blesk z čistého nebe. V případě těchto vínových bot je klín vkusně schovaný pod záplavou kovových patentků. Vysoké jsou přesně 9 cm a vybírat můžete ze tří možných barev - vínové, černé a hnědé.

Tenisky se skrytým klínem, italiedoskrine.cz, Ana Lublin, 1243 Kč.
Tenisky se skrytým klínem, italiedoskrine.cz, Ana Lublin, 1243 Kč.

Originální lodičky

Všechny ženy jsou si plně vědomy toho, že boty na podpatku nejen zeštíhlují a protahují nohy, ale také umí přilákat pohledy mnoha zvídavých mužů. Když už se rozhodnete vyrazit někam tzv. na vysoké noze, vyplatí se do obuvi investovat. Nekvalitní a levní lodičky vám pomohou poškodit chodidlo a mnohem dříve vás budou bolet nohy. Pestrobarevné lodičky značky Ana Lublin s 9 cm podpatkem jsou teď za akční cenu, tak neváhejte.

Barevné lodičky se zlatou špičkou, italiedoskrine.cz, Ana Lublin, 1099 Kč.
Barevné lodičky se zlatou špičkou, italiedoskrine.cz, Ana Lublin, 1099 Kč.

Celou podzimní kolekci za akční ceny si prohlédněte zde.