Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Děravé trenýrky s vytahanou gumou - noční můra žen. Zbavte se jí jednou provždy!

7. června 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Bylo, nebylo. Jednoho dne se krásná dívka seznámila se sexy mladíkem, který měl i neméně sexy prádlo. Rozuměli si a vše fungovalo. Rozhodli se proto pro společné bydlení. Po několika měsících ale začala opravdová pohádka života. Děravé trenýrky, možná více dírky než spodní prádlo, zpuchřelá guma. Třináctá komnata téměř každého muže. Jak s touto tragédií bojovat? Známe účinný prostředek.

Děravé trenýrky - muka všech žen

Každá žena zná pocit, když přijde dom

ů lapající po dechu ověšená nákupními taškami a její manžel jí ve dveřích uvítá v děravých trenýrkách, ze kterých kolikrát čekáte, že uvidíte více, než na co máte momentálně chuť. Marné snahy v tichosti jeho oblíbené, ale už nenositelné slipy likvidovat, trhat na hadry či srážet v sušičce jsou nekonečné a balancující na hranici rizika prozrazení vašich tajných misí. A my říkáme stop! Stop děravým trenkám s vytahanou gumou!

Autor: Trenyrkarna.cz

Často se snažíme porozumět nepochopitelnému sentimentu nad oblíbeným, ale pro nás již nenositelným spodním prádlem. Vždyť přeci již neplní funkci, kterou by mělo! Je více věcí spíše vidět, než aby je zakrývalo. Partner vám často na vaši otázku, proč vůbec ještě takové trenýrky nosí, odpoví, že to je přeci příjemné větrání. A nám v hlavě neběží nic jiného než: zničit, zničit, zničit.

Záchrana je na blízku

Trenýrkárna.cz vám umí zachránit nejen rodinný život a manželství, ale i navrátit tu již zřejmě vyhaslou vášeň a jiskru, které tam „za mlada“ dozajista byly. Vyberte ty nejparádnější boxerky pro vašeho partnera, které mu zvednou nejen náladu, ale i mužské ego.

Autor: Trenyrkarna.cz

Na eshopu Trenýrkárna.cz můžete vybírat ze skutečně široké škály možností. K dispozici vám jsou různé druhy a barevné varianty pánských trenýrek či boxerek. Takže i zapřisáhlý odpůrce likvidace starého a zapraného prádla uvítá originální, dobře padnoucí a kvalitní trenýrky jako dárek z lásky. A možná se mu natolik zalíbí kvalitní materiál, který nemá více děr, než je nutné, že si s chutí pořídí více boxerek či trenýrek do zásoby. Přeci jen jich není nikdy dost.

Svůj nákup ale nemusíte omezovat čistě jen na pánské prádlo. Na eshopu trenýrkárny můžete udělat snadno radost i sama sobě nákupem unikátních dámských kalhotek či tang. A proč vaše prádlo rovnou nesladit s prádlem pro vašeho manžela či přítele. Stejný vzor, barva či značka vašeho spodního prádla nemusí pozvednout jen kvalitu vašeho šatníku…

Video se připravuje ...
 • VIDEO: Trenyrkarna.cz

O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky
Video se připravuje ...