Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Test osobnosti: Co na vás prozradí velikost vašich ňader?

 • 13. května 2018 | 06:00

  Vaši povahu neprozradí jen to, v jaký den a hodinu jste se narodila, ale také vaše tělesná konstituce či dokonce tak zdánlivě malicherná věc, jako je velikost vašich ňader. Jaká je vaše osobnost právě podle tohoto fyzického aspektu? Poznáte se?

 • Malá prsa se středně velkými bradavkami

  Máte pronikavou inteligenci a jste velmi kreativní. Většinou na věci nazíráte z jiného úhlu pohledu než lidé kolem vás. Uvnitř jste velmi emocionální, ale navenek nedáváte nic najevo. Vaše postoje i názory jsou stálé a snadno si poradíte v každé situaci.

  Autor: Shutterstock.com

 • Malá prsa s velkými bradavkami

  Jste velmi přemýšlivá žena s neustálou touhou po vědění. V dětství vás nejčastěji nalezli s nosem zabořeným v knize a od té doby se toho moc nezměnilo. S radostí a nadšením využíváte každou šanci, kterou vám život nabídne. Máte velmi silné rodinné vztahy a za své přátele byste položila život.

  Autor: Shutterstock

  Pokud máte malá prsa, nedělejte při výběru podprsenky tyto chyby:

  Video se připravuje ...
  Takhle vaše prsa nevyniknou! Chyby při výběru podprsenky na malá ňadra • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Malá prsa s malými bradavkami

  Jste středobodem každé společnosti. Vaši energii nelze přehlédnout ani jí odolat. Praktické věci vás nudí. Potřebujete neustálé podněty, změny a vzrušení, jinak se cítíte nešťastná a frustrovaná. Máte velmi silnou osobnost, jste přátelská a oblíbená.

  Autor: profimedia.cz

 • Středně velká prsa se středně velkými bradavkami

  Jste všechno, jen ne průměrná. Máte velmi svobodného ducha, jste optimistická a na všem si najdete něco dobrého. I kdyby vás stokrát něco zklamalo, nikdy nezahořknete. Máte velmi dobrodružnou povahu, jste kreativní, volnomyšlenkářská a impulsivní. Rychle a hluboce se zamilováváte.

  Autor: Shutterstock.com

  Vyberte si podprsenku podle našeho návodu:

  Video se připravuje ...
  Jak si vybrat podprsenku, když máte středně velká prsa?

 • Středně velká prsa s velkými bradavkami

  Jste přizpůsobivá, klidná a partnersky založená. Štěstí se pro vás nachází v rodinném kruhu a mezi blízkými přáteli. Nemáte tendence rvát se kupředu. Jste spokojená s tím, co máte a dokážete udělat všechno pro to, abyste si to také udržela. Jste moudrá, rozvážná a spolehlivá.

  Autor: Shutterstock.com

 • Středně velká prsa s malými bradavkami


  Jste zodpovědná a důvěryhodná bytost, ale současně vás také obklopuje silná aura tajemství. Na okolí působíte sice nepřístupně a uzavřeně, ale uvnitř jste velmi emotivní a láskyplná. Stejně intenzivně, jako milujete, umíte ovšem i nenávidět. Křivdy neodpouštíte a také je nezapomínáte. Není pro vás problém usilovnou prací dosáhnout toho, po čem toužíte.

  Autor: Shutterstock.com

 • Velká prsa se středně velkými bradavkami

  Jste velmi nezávislá žena, která byla zrozena k tomu, aby vedla. Většinou jste hlavou domácnosti a i v zaměstnání jsou vám svěřovány takové úkoly, které vyžadují rychlé rozhodování a chladnou hlavu. Máte schopnost logicky uvažovat. Zpravidla se nehádáte a raději byste umřela, než byste ztropila hysterickou scénu.

  Autor: shutterstock

  Co děláte špatně při výběru podprsenky?

  Video se připravuje ...
  Co děláte špatně při výběru podprsenky na extra velká prsa • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Velká prsa s velkými bradavkami  Jste věčná holčička a nenapravitelný snílek. V každém vidíte jen to dobré a každému dáte druhou šanci, většinou i třetí. V ostatních, mužích i ženách, budíte potřebu vás ochraňovat. I přes svoji naivitu jste ale velmi inteligentní a bystrá a máte velmi velký smysl pro humor.

  Autor: Shutterstock.com

 • Velká prsa s malými bradavkami  Jste milá, přátelská a obětavá žena, která dokáže udržet tajemství jako nikdo jiný na světě. Máte velmi kreativního ducha a umělecké nadání. S tím souvisí také vaše velmi silně vyvinutá intuice a kouzlo osobnosti. Většinou kolem sebe máte kupu známých, ale opravdové přátele byste mohla spočítat na prstech jedné ruky. Vám to ale stačí, protože s vaší povahou vám tito lidé zůstanou na celý život.

  Autor: shutterstock

Autor: red
O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky
Video se připravuje ...