Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Slavné ženy s malými prsy: Které se za ně nestydí a hrdě je nosí?

5. května 2018 | 06:00

Mít malá prsa rozhodně není žádná katastrofa. I ve světě showbyznysu je spousta spokojených žen a malá ňadra jim v úspěchu ani ve štěstí nikdy nebránila. Nosí je hrdě, a hlavně je nosit umí.

Ženy s malými prsy mají mnohdy problém, který je ovšem pouze v jejich hlavě. I malá prsa jsou hezká a mají spoustu výhod. Ženy s malými ňadry si mohou dovolit hluboké výstřihy, aniž vypadají vulgárně. Ty, které si netroufají na hluboký výstřih, mohou ho zvolit na zádech. Rafinovanost je zaručena.

Tyto ženy jsou s malými ňadry spokojené

Mnoho slavných žen je známo právě díky svým malým prsům. Nikdy se za ně nestyděly a v úspěchu jim rozhodně nebránily. Proto by se také nikdy nesvěřily do rukou plastických chirurgů. Jsou pyšné na to, jaké jsou.

Třeba herečka Emma Roberts, neteř Julie Roberts, říká: „Když jsem byla mladší, bylo sexy mít velká prsa. Nikdy jsem velká prsa neměla, takže jsem si myslela, že se mě slovo sexy netýká. Vždy jsem chtěla mít větší a styděla jsem se za to, že je nemám. Když jsem dospěla, uvědomila jsem si, že jsem s nimi spokojená.“

Na slavné krásky s malými ňadry se podívejte do fotogalerie!

Podívejte se, jakou podprsenku si vybrat, aby vaše malá prsa vypadala co nejlépe:

Video se připravuje ...
I malá prsa mohou být sexy! • VIDEO: Adam Balažovič

Autor: Markéta Tošnarová
O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky
Video se připravuje ...