Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Slavné ženy s malými prsy: Které se za ně nestydí a hrdě je nosí?

5. května 2018 | 06:00

Mít malá prsa rozhodně není žádná katastrofa. I ve světě showbyznysu je spousta spokojených žen a malá ňadra jim v úspěchu ani ve štěstí nikdy nebránila. Nosí je hrdě, a hlavně je nosit umí.

Ženy s malými prsy mají mnohdy problém, který je ovšem pouze v jejich hlavě. I malá prsa jsou hezká a mají spoustu výhod. Ženy s malými ňadry si mohou dovolit hluboké výstřihy, aniž vypadají vulgárně. Ty, které si netroufají na hluboký výstřih, mohou ho zvolit na zádech. Rafinovanost je zaručena.

Mnoho slavných žen je známo právě díky svým malým prsům. Nikdy se za ně nestyděly a v úspěchu jim rozhodně nebránily. Proto by se také nikdy nesvěřily do rukou plastických chirurgů. Jsou pyšné na to, jaké jsou.

Třeba herečka Emma Roberts, neteř Julie Roberts, říká: „Když jsem byla mladší, bylo sexy mít velká prsa. Nikdy jsem velká prsa neměla, takže jsem si myslela, že se mě slovo sexy netýká. Vždy jsem chtěla mít větší a styděla jsem se za to, že je nemám. Když jsem dospěla, uvědomila jsem si, že jsem s nimi spokojená.“

Na slavné krásky s malými ňadry se podívejte do fotogalerie!

Podívejte se, jakou podprsenku si vybrat, aby vaše malá prsa vypadala co nejlépe:

I malá prsa mohou být sexy! • VIDEO: Adam Balažovič

Autor: Markéta Tošnarová
O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky