Úterý 18. června 2024
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Polojasno 29°C

Jak obměnit šatník, a ještě na tom vydělat?

16. prosince 2021 | 00:00
Prezentace klienta |

Žijeme v konzumní společnosti a kupujeme příliš mnoho produktů, které často odhodíme bez toho, aniž bychom přemýšleli o tom, co se s nimi děje dál nebo jaké množství přírodních zdrojů bylo potřebné na jejich výrobu. Jeden z nejlepších způsobů, jak ovládat svůj vlastní rozpočet a starat se o životní prostředí, je nákup z druhé ruky. Kde ale pořád brát volné místo v šatníku na nové kousky a přitom se chovat zodpovědně k životnímu prostředí i své peněžence? Pošlete své nenošené oblečení zase do oběhu, aby mohlo udělat radost někomu dalšímu. Poradíme vám, jak na to!

Prodávejte své oblečení z pohodlí domova

Pokud se zajímáte o udržitelný životní styl a zároveň vás baví originální móda, jistě vám nakupování v second handech nemusíme představovat. Poradíme vám ale, jak můžete na takovém koníčku dokonce vydělat! Prodávejte své oblečení v online second handu z pohodlí domova. Je to opravdu tak jednoduché, jak to zní. Například jeden z největších evropských online second handů Remixshop.com, kromě klasického prodeje zákazníkům, zboží také vykupuje a následně ho prodává dál.

Jak to funguje?

Jednoduše si na webu Remixshopu v záložce Prodejte Remixu vytvořte nabídku na své nabízené zboží, kde zaškrtnete typ produktu (například kalhoty, svetr nebo boty) a jeho značku, a my vám okamžitě vytvoříme cenovou nabídku. Pokud s nabídkou souhlasíte, jednoduše nám zboží pošlete, a to buď pomocí kurýra, který si zásilku vyzvedne na vámi zadané adrese, nebo ji odneste na pobočku vybrané kurýrní společnosti. Ihned po obdržení a zpracování vašeho zboží se částka za schválené produkty převede do vaší virtuální peněženky, ze které můžete nakoupit zase nové kousky do svého šatníku, nebo si peníze můžete nechat převést na svůj bankovní účet.

Autor: Remixshop

Co můžu prodávat?

Prodávat takto můžete veškeré oblečení, boty a doplňky z ženského, mužského i dětského sortimentu. Aby však byla zachována vysoká kvalita služeb, i zde platí několik zásad. Předně prodávejte pouze zboží, které je v tak dobrém stavu, že byste se ho nestyděli dát blízké osobě jako dárek, tedy čisté a bez stop použití. A také si dejte pozor na to, abyste posílali pouze autentické značkové produkty, ať už se jedná o luxusní nebo levnější značky, žádné padělky! Online second hand a outlet Remixshop.com přidává každý den přes 10 000 nových výrobků do celkového sortimentu 200 000 kusů, tak neváhejte, některé z nich můžou být i vaše. Uděláte tak radost někomu dalšímu i své peněžence, a odlehčíte nejen planetě, ale i svému šatníku (do kterého se vám tak vejdou třeba zase nové kousky).

Autor: Remixshop