Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Oblačno 20°C

Desigual v Praze představil novou kolekci podporující tvořivost

1. října 2019 | 14:11

Po změně loga a odhalení nové filozofie značky v rámci kampaně Manifesto uspořádala značka Desigual nezapomenutelnou party, kde představila svůj svěží a nový pohled na okolní svět.  

Značka Desigual působí v České republice od roku 2011. V současnosti mohou zákazníci navštívit 12 prodejen a 4 outlety. Pětice obchodů je přímo v Praze, vlajkový showroom je v centru metropole, v ulici Na Příkopě. Letos v listopadu představí zbrusu novou brand identity. Malou ochutnávku toho nejlepšího, co se skrývá pod pojmem „nový Desigual“, ovšem značka ukázala již nyní.  

Barvy, tvořivost a party

Ve čtvrtek 26. září uvedla značka v Praze  v industriálních prostorech bývalé továrny Pragovka nový koncept, na míru ušitý historickému magickému městu. Staré haly vysočanské továrny, kam se v posledních letech přestěhovali umělci a vizionáři z celého města, byly nejlepším místem pro party, na které hosté probudili vlastní kreativitu.  

Tvůrčí energii podpořila celá řada aktivit. Workshop sklidil úspěch: pozvaní si mohli upravit oblečení dle svých představ. Třicetiminutová lekce SUCO, tréninku radosti, byla pro většinu návštěvníků večírku horkou novinkou. Jedná se o lekci tance, pohybu a propojení těla a mysli. Hosty vedl hlas jihoafrického duchovního vůdce, který cvičení praktikuje v Barceloně. 

Nejintenzivnějším okamžikem večera bylo světelné představení Light drawing. Světově uznávaný tým umělce Alexe Dowise představil nový příběh značky na pomíjivých plátnech. Alex se věnuje kresbě světelným paprskem na luminiscenčním povrchu, který umožňuje vytvářet jednoduché kresby, ale i realistické portréty.

Na party byly ke shlédnutí ty nejbarevnější, nejživější a nejreprezentativnější kousky z kolekce La Energy podzim/zima 2019. Modely jak v bílých, tak barevných odstínech, podzimních zemitých tónech v kombinaci s černou, vyrobeny z hřejivých látek. Zimní část kolekce odhaluje punkovou stránku tmavými barvami, které rozzáří jasné detaily. Hosté měli unikátní příležitost seznámit se i s vybranými kousky kolekce El Love jaro/léto 2020.

Kolekce El LOVE jaro/léto 2020 definuje pohled značky Desigual na design: barevný, univerzální, moderní a originální. Výsledkem je řada inspirovaná Středomořím, kde ovšem nechybí další exotické motivy. Pyšní se havajskými, indickými, tropickými a africkými vlivy, které dohromady představují městskou, všestrannou a svěží módu.

Autor: tisková zpráva
Diskuse ke článku
.
Související články
Video se připravuje ...