Úchvatné róby z Varů: Hluboké dekolty, odhalená ramena a rozparky až po kyčel | Pro ženy | Blesk.cz

Úchvatné róby z Varů: Hluboké dekolty, odhalená ramena a rozparky až po kyčel

30. června 2019 | 10:00

Že každoroční filmový festival v Karlových Varech není jen o filmech, to asi není potřeba zmiňovat. Na tuto společenskou událost se totiž do lázeňského města sjíždějí všechny české celebrity, které něco znamenají. Není divu, že při zahájení se na červeném koberci chtějí ukázat v co nejlepším světle, a ani letos to nedopadlo jinak.

Je to sice nefér, ale pánové z hlediska módy nikdy u podobných událostí nebudí tolik pozornosti jako dámy. Ani letošní zahájení filmového festivalu v Karlových Varech nebylo v tomto ohledu výjimečné a uniformovanost pánských obleků s motýlky narušovaly jen róby přítomných žen, škoda.

Každopádně co se šatů týče, bylo jako každý rok na co koukat a přítomné herečky, umělkyně a političky neponechaly nic náhodě. Na červeném koberci převládaly šaty z lesklých materiálů. Zvolily je například herečky Jana Plodková, Jenovéfa Boková a Jitka Schneiderová. Její model s dlouhými rukávy, ale současně s hlubokým dekoltem a dlouhým rozparkem působil letním, avšak velmi luxusním dojmem. Měděné odlesky šatů, perfektní líčení a rozzářený úsměv herečky byly prostě smrtící kombinací.

S hlubokým dekoltem a velmi dlouhým rozparkem se na červeném koberci objevila i Aňa Geislerová v doprovodu sestry Ester. Ačkoliv by černý model s dlouhými rukávy mohl na první pohled působit usedle, s doplňky, botami a hlavně úvazem, který herečka zvolila a který ukazuje její nohu prakticky až po kyčel, Aňa opět dokázala, že móda jí koluje v krvi.

Trendem na červeném koberci byla i odhalená ramena a mnohé dámy dokazovaly, že takto střižené šaty si rozhodně můžete dovolit, i když vám už není dvacet. Naprosto božsky v nich vypadala Andrea Bartošková, která spolu s manželem, prezidentem KVIFF, i letos předvedla, že festivalovou etiketu má v malíčku. Šaty s odhalenými rameny zvolily i Zuzana Donutilová, herečka Hana Vagnerová či modelka Vanda Janda. Jen jedno rameno pak odhalila Daniela Dejdarová, která ve splývavých černých šatech na tělo vypadala prostě nádherně.

Publikum si ale nejvíce získala zahraniční hvězda – světová herečka Julianne Moore v něžných kanárkově žlutých šatech s odhalenými zády. S procházkou po červeném koberci si dala na čas a s úsměvem od ucha k uchu nejprve po boku manžela promluvila s fanoušky, kterým několik desítek minut rozdávala podpisy. Následně pak převzala od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky (72) Křišťálový glóbus a ukázala, že nemá manýry zhýralé celebrity.