Svetr a džíny: Jak klasickou kombinaci nosit, aby to nebyla nuda | Pro ženy | Blesk.cz

Svetr a džíny: Jak klasickou kombinaci nosit, aby to nebyla nuda

4. listopadu 2018 | 06:00

Výhoda této kombinace je, že svetr i džíny má doma každá z nás. Je to tak prosté a budete se divit, na kolik způsobů se dají tyto dvě věci nosit. Jak docílit toho, aby i tato kombinace vypadala mimořádně?

Obyčejná kombinace džínů a svetru se dá parádně ozvláštnit. Určitě záleží na tom, jaké džíny a svetr doma máte. Sáhnout můžete po úplně jednoduchém svetru, ale i po výrazně barevném s módními aplikacemi třásní, perliček nebo výšivek.

Klasický jednoduchý rolák je skvělý zejména při vrstvení, oblékněte ho tedy pod sako, které přepásáte páskem, nebo ho jen zastrčte do kalhot a přidejte zajímavé doplňky, třeba v podobě kabelky.

Vyzkoušet můžete i kombinaci s náhrdelníky. Pokud se lépe cítíte ve sportovnějším stylu, přes rolák a džíny přehoďte kabátek nebo bundičku, obujte tenisky a přidat můžete i kšiltovku. Rolák by vám zkrátka neměl chybět!

Rolák se dá nosit na mnoho způsobů a je skvělou volbou pro podzimní vrstvení.
Rolák se dá nosit na mnoho způsobů a je skvělou volbou pro podzimní vrstvení.

Volnější, nebo dokonce oversized svetry se více hodí ke skinny džínám. Vyvážíte tak objem. Pod volnějším svetrem můžete nechat vykukovat košili, ať už její spodek, límeček nebo rukávy, vždy bude model vypadat úplně jinak.

Nechte ledabyle vykukovat košili a zkuste přidat kozačky nad kolena.
Nechte ledabyle vykukovat košili a zkuste přidat kozačky nad kolena.

Další proměnou bude i to, když na svetr oblečete koženou nebo denimovou bundu nebo když na úzké džíny navléknete semišové kozačky nad kolena. Taková kombinace je s větším svetrem naprosto neodolatelná! Využít můžete i svetrové šaty nebo delší kardigan, pod který můžete opět navrstvit rolák. Tak hurá do nových kombinací! Inspirovat se můžete i v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Luštincová