Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Jak nosit crop topy, i když máte větší bříško? Jde to!

26. května 2018 | 06:00

I s větším bříškem si můžete leccos dovolit, dokonce ani crop topy nejsou překážkou. Jak je ale nosit s vkusem? Stačí vědět, jak je správně kombinovat!

Nejjednodušším způsobem, jak crop topy nosit, je vzít si je ke kalhotám nebo k sukním s vysokým pasem. Díky tomu ukážete jen kousek kůže. Pokud si stále připadáte moc odhalená, přehoďte přes sebe kabátek, bomber nebo delší vestičku.

Přehoďte přes celek vestičku.
Přehoďte přes celek vestičku.

Takže směle ho kombinujte se všemi spodky, které vám zakryjí bříško. Crop top se tak hodí ke culottes kalhotám, k áčkovým midisukním, ale i k těm kratším, když máte odvahu.

V případě, že máte v oblibě lacláče, oblékněte crop top pod ně. Lacl vám totiž zakryje bříško a holá vám zůstanou jen záda. Crop top vypadá skvěle i s pouzdrovou sukní, která vám vytvaruje postavu. Když najdete stejný vršek, jako je sukně, snadno tak utvoříte dojem šatů.

Crop top a pouzdrová sukně mohou vytvořit dojem šatů.
Crop top a pouzdrová sukně mohou vytvořit dojem šatů.

Skvělým příkladem je i plus size modelka Ashley Graham, která má sebevědomí na rozdávání a to, že nemá velikost S, opravdu neřeší. Crop topy nosí s nadšením a dalo by se říct, že patří mezi její nejoblíbenější kousky. Vždy k nim volí podpatky a kalhoty, které sahají do pasu.

Ashley Graham ví, jak crop topy nosit.
Ashley Graham ví, jak crop topy nosit.

Všechny outfity můžete vidět v naší fotogalerii:

Ashley Graham radí plnoštíhlým ženám, že mohou oblékat cokoliv. Podívejte se na video:

 • VIDEO: youtube.com/Glamour Magazine/BPŽ

Široké kalhoty: Naučte se je nosit místo slimek

Autor: Markéta Tošnarová