Módní pravidla Francouzek: Nenosí podpatky ani úzké kalhoty, přesto jsou sexy!

23. září 2018 | 06:00

Ráda byste si osvojila skvělý styl Francouzek? Blogerka z Anglie dokázala, že jejich styl se dá naučit. Přečtěte si 5 pravidel, která Francouzky dodržují a jsou díky nim vždycky chic.

Blogerka Marissa Cox (34) se odstěhovala do Paříže poměrně unáhleně. Opustila svou práci, byt i přátele a odešla do země, kde neuměla jazyk. Francie jí změnila život i její styl. Začala psát blog a od doby, co tu žije, si osvojila nadčasový francouzský styl. Jaké je tedy tajemství Francouzek?

Trápit se na vysokých podpatcích? Nikdy! Francouzky upřednostňují pohodlí a díky tomu, že se cítí dobře, tak i vypadají. Nejraději nosí balerínky, kotníkové boty, sandálky na nízkém silném podpatku a espadrilky.

V roli pohodlí hraje i výběr kalhot. Nemusíte se soukat do skinny džín, existují přece i jiné střihy, které jsou tak opomíjené. Vsaďte na džíny s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. Marissa říká: "Dřív jsem měla mnoho džín ve skříni, teď jich mám pár a stačí mi."

Francouzky se netrápí ani se svým poprsím. Říkají, že máte být ráda za to, co vám příroda nadělila. Pokud máte menší prsa, nesnažte se je zvětšovat push-upkami, zvolte krajkové podprsenky bez výztuže. Nejlépe uděláte, když si černý sexy kousek obléknete pod bílou košili.

Většina z nás upřednostňuje černé, šedé a bílé barvy v šatníku. Pokud ale chcete vyniknout, zařaďte do něj barvy. Nikdy však nenoste víc než tři odstíny najednou. Posledním bodem je investice. Francouzky jsou proslulé svou nadčasovou elegancí. Investují totiž do kousků, které vypadají luxusně a déle jim vydrží. 

Marissa investovala do saka značky Isabel Marant, které se hodí do každé sezóny
Marissa investovala do saka značky Isabel Marant, které se hodí do každé sezóny

Fotografie Marissy i tipy na nákup si prohlédněte v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Luštincová
1080p 720p 360p
DesktopMobile