Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

U královny: Zemanovi dali přednost pohodlí před stylem, prezident si vzal boty na suchý zip

16. června 2017 | 15:17

Prezident Miloš Zeman se ženou a dcerou se krátce setkali s královnou Alžbětou II. Jak audience v Buckinghamském paláci proběhla? A jak se prezidentská rodina ke královně vymódila? Nepřehnala to Ivana s dcerou, když se obě oblékly do pudrové skoro od hlavy až k patě? 

Na první pohled je patrné, že se první dáma i první dcera držely módně při zemi ve stylu "neurazit, nenadchnout". Obě dokonce zvolily velmi podobný, pudrový odstín kostýmků.

Kateřina neboli Kate Zemanová, jak se prezidentově dceři také přezdívá, skutečně nezapře jistou inspiraci Kate Middleton. Její klobouček zvaný také fascinátor lehce pozvedl jinak nudný a do posledního detailu urputně jednobarevný outfit.

Ani Ivana Zemanová neměla u doplňků nejlepší volbu  černé lodičky působí ke světlému kostýmku poněkud tvrdě, celé to zachraňuje jen fakt, že královna sáhla po obdobných. U paní Ivany navíc nenadchne ani nelichotivý střih kostýmu a divně vypadá její odstín vlasů. Co je však vysloveně faux pas, jsou lesklé punčocháče (a také lesklé nosy).

A do třetice Miloš Zeman, který si ani tentokrát neodpustil svou zdravotní obuv – tmavě modré semišové boty na suchý zip.

Podtrženo, sečteno! Je vidět, že se prezident a jeho žena s dcerou snažili především nic nepokazit. Tak moc, že absolutně zanevřeli na jakýkoli pokus o styl nebo alespoň jistou "památnost" tohoto jinak významného momentu.

Co říkáte na prezidentskou rodinu vy? Podívejte se na fotografie:

Autor: ženy.cz