4 nejhledanější módní kousky na Google: Jsou to i vaše oblíbené? | Pro ženy | Blesk.cz

4 nejhledanější módní kousky na Google: Jsou to i vaše oblíbené?

 • 2. září 2016 | 06:00

  Jaké módní trendy jsou letos nejoblíbenější? Google má jasno! Zatímco loni ženy po celém světě nejvíce zajímaly teplákové kalhoty, tylové sukně a kalhoty s širokými nohavicemi, v roce 2016 nejvíce vyhledávaly stylové bombery, rafinované topy s odhalenými rameny, módní overaly a praktické pantofle značky Birkenstock. Máte některý z těchto kousků doma?

 • Bombery

  Popularita tohoto módního kousku dříve určeného pro muže stále stoupá. Ani s koncem léta se bomberu nemusíte vzdát. Patří totiž mezi absolutní must have letošního podzimu. Ve Velké Británii nepotkáte na ulici snad nikoho, kdo by na sobě neměl bomber. Tahle bundička se ale objevuje nejen na ulicích a v běžných obchodech, ale i v kolekcích těch nejslavnějších návrhářů. Nesmíme zapomenout ani na celebrity, které bombery naprosto milují. Rihanna, Rita Ora nebo třeba raper Kanye West bez něj nedají ani ránu.

  ...
 • Topy s odhalenými rameny

  Dalším velmi často hledaným kouskem na internetu jsou rafinované topy a šaty s odhalenými rameny, které byly absolutním hitem letošního jara a léta. Pokud jste si je oblíbily, určitě vás potěšíme, protože i v podzimních a zimních kolekcích mají své čestné místo. Než se kousky se spadlými rameny dostaly do našich oblíbených obchodů, mohly jsme je několikrát vidět na prestižních módních přehlídkách nebo na červených kobercích.

  ...
 • Overaly

  Overaly jsou populární již třetím rokem. Dříve byly ženy přesvědčené, že sluší jen těm nejštíhlejším, ale později poznaly, že každá si může najít takový, který jí dokonale padne. Oblíbené jsou především proto, že vám kromě doplňků vyřeší celý outfit. Nemusíte složitě vymýšlet, kterou halenku si k oblíbené pouzdrovce oblečete. A stejně jako předchozí dva kousky, milují i overaly i ty nejslavnější hollywoodské celebrity.

  ...
 • Birkenstocky

  Možná vás to překvapí, ale čtveřici nejvyhledávanějších módních trendů uzavírají praktické a pohodlné pantofle značky Birkenstock. Podle statistik zájem o ně každý rok stoupá o 46 %. Je vidět, že pohodlí začíná být v módním světě čím dál důležitější, zatímco nepraktické módní výstřelky jdou do ústraní.

  ...

Diskuse ke článku
.