Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Blýskavé šperky: Které letos musíte mít?

 • Video se připravuje ...
  11. prosince 2015 | 06:00

  Zima není v žádném případě období, kdy odkládáme šperky do krabičky. Naopak jimi oživíme nejeden fádní model. A navíc je právě teď období vánočních večírků a blíží se plesová sezona, kdy se bez šperků neobejdeme!

 • Náušnice


  H&M, 299 Kč
  Autor: archiv firem
  Na běžné nošení se v zimě hodí spíš krátké náušnice nebo ty, které sedí přímo na ušním lalůčku. Počítejte totiž s tím, že se vám budou odírat o šálu nebo vysoký límec. Provlékací náušnice vždy zajistěte proti vysunutí (sama jsem kvůli šále o náušnice přišla). Do společnosti k šatům volte nápadné visací náušnice, které svým leskem přilákají pozornost. A nezapomeňte si vyčesat vlasy, ať svou novou ozdobu všem ukážete.
 • Náhrdelníky


  Takko, 299 Kč
  Autor: archiv firem
  Na jednobarevné, nejlépe tmavé roláky se skvěle hodí krátký masivní náhrdelník. Skvěle oživí smutnou barvu a dodá šmrnc. Stejné typy náhrdelníků se hodí i ke společenským šatům. Oproti běžnému nošení se můžete opět trochu odvázat. Nezapomeňte však na to, že dominovat musí pouze jeden šperk. Takže buď výrazný náhrdelník a decentnější náušnice, nebo naopak.
 • Prsteny a náramky


  Ops, different.cz, 1230 Kč
  Autor: archiv firem
  Masivní pevné náramky vypadají krásně i nošené přes rukáv tenkého svetru, takže se jich nemusíte v zimě vzdávat. K šatům na holou ruku se spíše hodí užší náramky, například z perliček nebo blýskavých korálků. Prsteny pod rukavice se hodí drobnější. Kdo si troufne, může si velký navléknout i na tenkou koženou rukavici (jako Popelka).

Autor: sim
Diskuse ke článku
.