Oblečte se do veder! Víme, v čem nebude pocení vidět! | Pro ženy | Blesk.cz

Oblečte se do veder! Víme, v čem nebude pocení vidět!

 • description
  description
  description
  description
  12. srpna 2015 | 06:00

  Jak se ubránit skvrnám v podpaží, když je takové vedro, že ani osvědčené antiperspiranty nepomáhají? Zapomeňte na klasické vršky a šaty s krátkými upnutými rukávy nebo tílka a vyměňte je za kousky, na kterých nebude po pocení ani stopa, a vy tak budete opět za dámu. Víme, které střihy jsou ty pravé!

 • Hluboké průstřihy

   

  Zara, 399 Kč.
  Zara, 399 Kč.
  Tílka i šaty s hlubokými průstřihy v podpaží jsou letos opravdu žhavým trendem. Když si troufnete, můžete je nosit úplně bez podprsenky, ale musíte si opravdu hlídat každý pohyb. Na klasickou podprsenku zapomeňte, v průramcích by nevypadala dobře. Noste pod tílka nebo šaty barevnou lambádu nebo klidně plavky. Díky hlubokým průstřihům může podpaží "volně dýchat", takže se i méně potíte.
 • Spadlá ramena

  Mango, 899 Kč.
  Mango, 899 Kč.
  Dalším velkým hitem aktuální sezony jsou topy a šaty se spadlými rameny, které ukazují přesně tolik kůže, kolik je potřeba. Odhalení šíje, klíčních kostí a ramen totiž na muže funguje doslova jako magnet. Navíc se tento střih hodí snad úplně ke všemu, co ve svém šatníku objevíte. A tou největší výhodou je v aktuálních vedrech vzdušnost, díky které se nebudete potit tolik jako v jiném obepnutém oblečení. A kdyby přece jenom k nějaké nehodě došlo, spadlé rukávy skvrny od potu zakryjí.
 • Zavazování za krk

  Asos.com, cca 900 Kč.
  Asos.com, cca 900 Kč.
  Dalším skvělým kouskem, ve kterém hravě zvládnete tropické teploty, jsou splývavé šaty se zavazováním za krk. Díky hlubšímu výstřihu na zádech i v podpaží nebudou případné skvrny od pocení na oblečení vůbec vidět. Navíc vám šaty budou příjemně větrat a také se krásně opálíte!
 • Široké rukávy

  Asos.com, cca 1000 Kč.
  Asos.com, cca 1000 Kč.
  Topy a šaty se širokými krátkými rukávy, které nejsou těsné v podpaží, také zvládnou pocení snadno zamaskovat. Ideální jsou například moderní kimona, pod která stačí obléknout tenký nátělník a přepásat je ozdobným páskem.
 • Černá barva

  TopShop, cca 900 Kč.
  TopShop, cca 900 Kč.
  Černá barva se sice v létě nedoporučuje, ale když se rtuť teploměru vyšplhá téměř ke 40 stupňům, bude vám horko v jakékoliv barvě. A právě černá zvládne jako jediná skrýt nevzhledné skvrny od potu. Takže pokud dáváte přednost klasickým vrškům s upnutým krátkým rukávem, sázejte jedině na černé nebo s potisky, ve kterých se mokrý kruh také ztratí.


  Naše tipy na nákupy najdete ve fotogalerii!


Diskuse ke článku
.