Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Nejkrásnější i nejstrašlivější outfity uplynulého týdne!

 • Podívejte se, jak to minulý týden slušelo slavným ženám.
  4. listopadu 2014 | 06:00

  Minulý týden se ve světě celebrit opět nesl v duchu honosných společenských akcí, luxusních večírků a módních přehlídek. Podívejte se, jaké šaty a outfity oblékly slavné krásky. Které z nich to slušelo a kdo naopak šlápl vedle?

 • Jennifer Lopez (45)

   

  Čím je Jennifer starší, tím odvážnější módní kousky nosí. Hluboké výstřihy a nekonečné rozparky se po čtyřicítce staly jejím denním chlebem. Minulý týden se na akci LACMA Art + Fiim Gala 2014 objevila v temně modré róbě Gucci a nejeden přítomný muž mě problémy dívat se jí do očí.

  Jennifer Lopez
 • Salma Hayek (48)

   

  Na stejné akci zazářila i herečka Salma Hayek, která v bílých šatech zdobených třpytivými kameny vypadala jako bohyně. Skvěle zvolila i vyčesaný drdol a střídmé líčení, které podtrhlo její přirozeně krásnou tvář a mladistvý vzhled.

  Salma Hayek
 • Miley Cyrus (21)

   

  Miley Cyrus opět nezklamala! Na společenskou akci amfAR LA Inspiration Gala 2014 oblékla šaty z kožených popruhů, ve kterých vypadala jako domina z 50 odstínů šedi. A nutno podotknout, že se nejednalo o halloweenskou party. Zkrátka pro Miley jsou klasické róby nudné.

  Miley Cyrus
 • Rihanna (26)

   

  Pozadu nezůstala ani zpěvačka Rihanna, která na sebe strhla pozornost také díky odvážným šatům. Bílá róba s nekonečným rozparkem a rafinované průstřihy na bocíh by nebyly nic tak nevšeního, kdyby horní část neodhalovala téměř celá ňadra. Nutno podotknout, že tento "nahý" model však nepůsobil lacině a zpěvačce to moc slušelo.

  Rihanna
 • Kelly Osbourne (30)

   

  Věčně hubnoucí a zase přibírající Kelly Osbourne se právě teď dopracovala k ideálním ženským proporcím. Podle nás vypadá skvěle, ale šaty s puntíky její postavě příliš nelichotily. Naštěstí je na navazující večírek vyměnila za sexy pouzdrovky s výstřihem, ve kterých byla okouzlující.

  Kelly Osbourne

Diskuse ke článku
.