Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Oblačno 20°C

Tajemství sexy postavy? Správný výstřih! Vyberte si ten nej!

 • Vyberte si výstřih podle tvaru své postavy.
  9. května 2014 | 06:00

  Toužíte po dokonalých ramenech, hrudníku i bříšku? Nikdy to nebylo jednodušší. Stačí si obléknout vršek s výstřihem, který lichotí typu vaší postavy. Větší boky, zadeček nebo prsa? Žádný problém!

 • Typ postavy hruška

  Pro ženy, které trápí silnější boky, zadeček a stehna, jsou ideální nařasené výstřihy. Nejen, že svým nevšedním střihem odvedou pozornost zespoda nahoru, ale také topy s tímto výstřihem opticky vyrovnají rozdíl mezi horní a spodní částí těla. 

  Výstřihy
  Autor: archiv firem
 • Velká prsa

  Ženy, které příroda obdařila velkým hrudníkem, by měly nosit topy s absencí výstřihu. Jejich přednosti jsou skryty, ale zároveň je na ně upozorňováno. Jak rafinované!

  Stejně tak vám padnou vršky s výstřihem ve tvaru písmene V, který však musí být opravdu decentní, aby odhaloval především klíční kosti.

  Výstřihy
  Autor: archiv firem

 • Malá prsa

  Pokud vás naopak trápí malá prsa, pořiďte si co nejvíce vršků s výstřihem do tvaru srdce. Nejen vaše okolí, ale i vy sama najednou uvidíte, že i drobná ňadra vypadají ve výstřihu božsky. 

  Výstřihy
  Autor: archiv firem
 • Nevýrazný krk

  Pokud právě vás trápí nevýrazný a krátký krk, vsaďte na trička a topy s kulatým výstřihem. Odhalení klíčních kostí a obloukovitý střih hravě opticky prodlouží váš krk i zúží celou postavu. 

  Výstřihy
  Autor: archiv firem
 • Typ postavy jablko

  Každý vám závidí štíhlé nožky a pevný zadeček, ale v oblasti bříška máte trochu tuku navíc? Pak máte typ postavy jablko. Věřte nebo ne, ale i větší bříško opticky skryjete pomocí výstřihu. Nejvhodnější jsou pro vás vršky s tzv. oprátkou kolem krku. Odhalí totiž ramena a tak opticky zúží celý střed těla.

  Výstřihy
  Autor: archiv firem

Klíčová slova:  móda, trendy, oblečení, výstřih, tričko, postava, tipy
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...