Jak se obléknout na večírek? Buďte rafinovaná a nešetřete šperky! | Pro ženy | Blesk.cz

Jak se obléknout na večírek? Buďte rafinovaná a nešetřete šperky!

 • Chystáte se na firemní večírek, nebo divokou párty s kámoškama? Poradíme vám, co na sebe!
  16. května 2014 | 06:00

  Víkend je před námi a pro ty, kteří se chystají vyrazit někam na večírek, máme skvělé módní tipy. Stačí se držet tří pravidel! Vždy vyražte v botách na podpatku, s malou kabelkou a nešetřete šperky.

 • Večírek s přáteli

  Pozvou-li vás na večírek někteří z vašich blízkých přátel, není těžké se k této příležitosti stylově obléknout. Ať už pořádají párty doma, nebo v baru, vsaďte na boty na podpatku (nemusí být vysoký). Šaty i sukně nechte ležet a raději si oblékněte pohodlné tmavé džíny nebo černé kalhoty v jakékoliv podobě. Co se vršku týče, nejvhodnější je vzdušná halenka, který můžete ozdobit masivním náhrdelníkem. Pro případ, že byste častěji vycházela ven, si přes ramena přehoďte lehký kožený křivák, který zahřeje.

  Jak se obléci na večírek.

  Červený top, Mango, 940 Kč.

  Koženkové kalhoty, TopShop, 1300 Kč.

  Kožený křivák, Zara, 2400 Kč.

  Crossbody kabelka, Bershka, info o ceně v obchodě.

  Blýskavé lodičky, Asos.com, 1600 Kč.

 • Pracovní večírek

  Pokud vás čeká pracovní večírek, kde budou všichni kolegové i šéf, počítejte s přísnějším dress codem. Cílem je totiž vypadat profesionálně a zároveň ukázat, že se vyznáte v současných trendech a ve světě módy jste jako doma. Rozhodně zapomeňte na příliš těsné a vyzývavé kousky, které se na večer strávený s lidmi z práce opravdu nehodí. Co se ovšem hodí, je být rafinovaná. To splníte v černém overalu, který doplníte zkráceným sáčkem, lesklým psaníčkem a výraznými náušnicemi.

  Jak se obléci na večírek.
  Overal, Mango, 2400 Kč.

  Sáčko, johnlewis.com, 2000 Kč.

  Páskové boty, Aldo, 1800 Kč.

  Psaníčko, Asos.com, 1450 Kč.

  Náušnice, Asos.com, 380 Kč.

 • Večerní lov

  Pokud se o víkendu chystáte s kamarádkami do baru za účelem lovení a flirtování, rozhodně vsaďte na rafinovaně sexy šaty, které odhalí vaše nožky. My jsme vybraly šaty s originálně řešeným výstřihem v bordó barvě. K tém se skvěle hodí prsten se stejnobarevným kamenem, zlaté náušnice a boty s psaníčkem v béžové barvě. Hodně štěstí na lovu!

  Jak se obléci na večírek.

  Šaty, allyfashion.com, 600 Kč.

  Boty, Aldo, 2400 Kč.

  Psaníčko, Asos.com, 680 Kč.

  Prsten, Asos.com, 230 Kč.

  Náušnice, H&M, 70 Kč.

   

Diskuse ke článku
.