Nejkrásnější i nejstrašlivější outfity uplynulého týdne! | Pro ženy | Blesk.cz

Nejkrásnější i nejstrašlivější outfity uplynulého týdne!

 • Podívejte se, jak to slušelo slavným kráskám.
  8. dubna 2014 | 06:00

  Minulý týden se nesl v duchu honosných společenských akcí. Podívejte se, jaké šaty oblékly slavné ženy z Čech i zahraničí. Které z nich to slušelo a kdo naopak šlápl vedle?

 • Sarah Jessica Parker (49)

  Sarah Jessica Parker
  Herečka Sarah Jessica Parker na společenské akci DVF Awards konané v New Yorku doslova zářila. A to nejenom díky metalickým šatům, které byly opravdu nepřehlédnutelné, ale také díky úsměvu od ucha k uchu. Sarah je zkrátka s přibývajícím věkem čím dál krásnější.
 • Tereza Kostková (37)

  Milá, oblíbená a hřejivě pozitivní herečka plus moderátorka Tereza Kostková vynesla slušivě rudou toaletu s dramatickou taftovou krinolínou s vysokým pasem, na niž navazoval efektní krajkový živůtek s dlouhými rukávy, jenž v průsvitu dekoltu dával na vědomí, jak plná ňadra tato bruneta má. Na hogo fogo ples je to dobrý model, ale na společenský večer TýTý je té opulence zbytečně moc.
  Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková zvolila na slavnostní předávání cen TýTý rudou toaletu. V záplavě černých šatů byla Tereza nepřehlédnutelná a všem ukázala, že občas vybočit z davu se vyplácí.
 • Shakira (37)

  Shakira
  Jak už jsme zmiňovaly, minulý týden se nesl ve znamení společenských akcí. O víkendu proběhlo již 49. udílení cen Academy of Country Music. Na gala večeru samozřejmě nechyběla současná královna country Taylor Swift, ale nás mnohem více zaujala zpěvačka Shakira, která oblékla zeleno-modré šaty z dílny Zuhaira Murada.
 • Cameron Diaz (41)

  Cameron Diaz
  Na počátku minulého týdne proběhla v v Londýně premiéra komedie The Other Woman (Jedna za všechny), které se samozřejmě zúčastnily hlavní aktérky Cameron Diaz, Kate Upton a Leslie Mann. Všem dámám to neskutečně slušelo, ale nejvíc nás zaujala herečka Cameron Diaz, které by v úzkých kožených šatech hádal čtyřicítku jen málokdo.
 • Candice Swanepoel (25)

  Candice
  Křehká blondýnka s africkými kořeny patří ve světě modelingu mezi nejžádanější ženy současnosti. O víkendu byla ozdobou akce amFAR's Inspiration Gala konané v Sao Paulu, na které se objevila v neonově žlutých šatech od Valentina.

Diskuse ke článku
.