Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Nejkrásnější i nejstrašlivější outfity uplynulého týdne!

 • Jak to minulý týden slušelo i neslušelo slavným ženám?
  4. února 2014 | 06:00

  Zimní měsíce se nesou v duchu společenských akcí, na kterých se objevují slavné krásky v róbách, o kterých tajně sníme. Občas se po červeném koberci projde i někdo, komu se model příliš nepovedl. Komu to minulý týden slušelo a kdo šlápl vedle?

 • Gwyneth Paltrow (41)

  Gwyneth Paltrow
  Autor: profimedia.cz
  Herečka Gwyneth Paltrow si minulý týden udělala výlet do Berlína, kde se konalo udílení cen Golden Camera. Gwyneth zvolila blýskavou toaletu v bordó barvě, ve které byla nepřehlédnutelná. Chválíme i romanticky zvlněné vlasy, které z ní udělaly téměř pohádkovou bytost.
 • Katy Perry (29)

  Katy Perry
  Autor: profimedia.cz
  Pouhý den po předávání cen Grammy, kde se Katy ukázala v nádherné róbě od Valentina, si uřízla pořádnou ostudu. Na akci k poctě skupiny Beatles oblékla květovaný "závěs" s pelerínou a byla pro smích. Tak za tohle by měl dostat její stylista vyhazov.
 • Cate Blanchett (44)

  Cate Blanchett
  Autor: profimedia.cz
  Oscarová herečka Cate Blanchett je na každé společenské akci vidět. Pokaždé totiž obleče šaty, které vzbudí zájem okolí. Na akci AACTA Awards ohromila blýskavými šaty s odvážným výstřihem a byla hvězdou večera.
 • Petra Němcová (34)

  Petra Němcová
  Autor: profimedia.cz
  Česká modelka, který dobyla svět, se na akci SHAPE & Men´s Fitness Kickoff Party objevila celá ve zlatém. Šaty byly opravdu nádherné a Petra v nich doslova zářila. Jediným mínusem je poněkud neforemný střih, který skryl Petřiny dokonalé křivky.
 • Jessie J (25)

  Jessie J
  Autor: profimedia.cz
  Zpěvačka Jessie J si poslední dobou libuje v odvážných topech, které nosí zásadně bez podprsenky. Jinak tomu nebylo ani při návštěvě slavného podniku 10ak v Los Angeles, kde měla zaručeně ten nejhlubší výstřih a také byla jednoznačně za největší strašidlo.

Diskuse ke článku
.