Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno, déšť 22°C

Bohyně na pláži, nebo u bazénu? Víme, kde pořídíte super plavky

16. července 2013 | 14:00
Prezentace klienta |

Neotřelé barvy, extravagantní a módní vzory, skvěle padnoucí střihy, kvalita. To a mnohem více najdete v exkluzivní kolekci stylových plavek. kde je koupíte?

Chystáte se na dovolenou, nebo jen chcete zazářit na plaveckém stadionu? Žádný problém!

Pokud vás neoslovily plavky z obchodních řetězců a v parných dnech nemáte sílu ani pomyšlení na přeplněná nákup ní centra, stačí kliknout na do-pradla.cz.

Na každou příležitost

E-shop do-pradla.cz přichází s další báječnou nabídkou. Do svého portfolia zařadil úchvatné plavky, které si můžete obléknout jak na beach volejbal, k rybníku, nebo na luxusní dovolenou k moři! V každém případě neprohloupíte!

Musí sedět!

Objednejte si plavky online z pohodlí domova! Máte strach, aby vám nový kousek perfektně sedl a moc dobře víte, že když si koupíte plavky velikosti L, že vám sedí horní díl a dolní naopak?

Aby vám plavky skutečně seděly, na do-pradla.cz máte možnost vybrat si zvlášť hodní a zvlášť dolní díl. To vše v klidu a v pohodě z pohodlí vašeho domova.

Garance vrácení peněz

Do-pradla.cz přišel s novou, velice exkluzivní kolekcí plavek. Co je na ní tak skvělého? Nejen, že zboží, které, když vám nebude sedět, můžete odeslat zpět a bez větších problémů vám do-pradla.cz pošle zaplacené peníze zpět. Více informací najdete ZDE.

Luxusní plavky pro letošní sezónu na Dopradla.cz nejlevněji. Vše skladem!