Nový trend odhaluje vnady: Už žádné topy, teď letí podprsenky | Pro ženy | Blesk.cz

Nový trend odhaluje vnady: Už žádné topy, teď letí podprsenky

16. července 2013 | 06:00

Pryč jsou doby, kdy se ženy cudně halily do ke krku sahajících halenek a nosily sukně striktně pod kolena. Dnes je vše jinak. Heslem: "Ukaž, co můžeš," se řídí většina hollywoodských hvězd.

Strhnout nejlépe všechnu pozornost na sebe se vám podaří s hitem letošního léta: Podprsenkou. Dnes už není výjimkou, když na ulici potkáte slečnu pouze v topu podezřele připomínajícím spodní prádlo a v krátkých šortkách.

Jenže kde berou mladí tuto inspiraci? Nemusí pro ni moc daleko. Celebrity plní titulní strany novin, ale i módních blogů. Pojďte se podívat na milovnice tohoto poněkud erotického stylu.


Kim Kardashian
Kim Kardashian

Jedna z nejslavnějších maminek dnešní doby měla i před těhotenstvím co dělat se svými kyprými křivkami. Ovšem Kim je z těch, co si z nějakého toho kila navíc nic nedělají, takže své bujné vnady s klidným svědomím nasoukala do podprsenky, za kterou by se nemusela stydět ani domina. Ale co proboha ta průhledná sukně?!

Mena Suvari
Mena Suvari

Čarokrásná Mena se za svou postavu rozhodně nemusí stydět. Díkybohu ji ukázala v tomto nádherném retro modelu, se kterým sladila i svůj účes. I přesto, že je top doopravdy dost krátký, vypadá celek kultivovaně a sexy. Jediné, co bychom blondýnce vytkli, je kabelka. Ta se doopravdy nepovedla!

Miley Cyrus
Miley Cyrus

Trochu přestřelila. Celek vypadá značně nesourodě a ladině. Jako by Miley oblékla podprsenku a šaty s hlubokým výstřihem zastrčila pod ni. Zpěvaččin tehdy ještě roztomilý look a účes alespoň trochu odrazil vulgaritu šatů. Příště prosím trochu soudnosti, Miley.

Rihanna
Rihanna

Zpěvačka si servítky rozhodně nebere. Obleče si to, co se jí líbí, a to ať jde kamkoliv. Do svého londýnského hotelu dorazila v bílé, sportovní podprsence, ke které oblékla koženou sukni  a odrbané tenisky. Tohle že je popová diva?

Katy Perry
Katy Perry

Sladká černovláska v tom umí chodit. Exotický outfit, který by se mimochodem spíše hodil na zahradní party, jí moc sluší. Co naděláme. Musíme si na polonahé slečny v podprsenkách zvyknout. Pánové určitě odpustí.

Nicki Minaj
Nicki Minaj

Za všech okolností extravagantní Nicki ráda ukazuje svůj obrovitý zadek, ale i gigantická přírodní prsa. Tento model oblékla při moderování hudebních nominací. Je to trochu moc, ale u bláznivé Nicky jsou už všichni zvyklí.

Autor: ema