Stylově do fitka: Učte se od celebrit! | Pro ženy | Blesk.cz

Stylově do fitka: Učte se od celebrit!

3. dubna 2013 | 07:00

Kdo říká, že ve fitness centru nemůžete být styloví? Ať už vyrážíte aktivně relaxovat na hodinu jógy nebo si plánujete dát do těla v posilovně - buďte za hvězdu! Nikdy ostatně nevíte, jestli za rohem nečekají paparazzi...

Pohodlí je samozřejmě na prvním místě, ale nákup nových "hadříků" na cvičení je ta nejlepší motivace, jakou známe! Inspirujte se prominentními obyvatelkami Hollywoodu a jejich ležérním módním mixem.

Co je nejvíc trendy? Funkční materiály i bavlna vám zajistí komfort. Pro stylový look zkuste klasickou kombinaci neutrálních legínů a volného topu, nebojte se ale ani aktuálních neonových barev. Ke sportovnímu stylu sednou perfektně!

Další VIP nezbytnosti pro cestu do fitka? Sluneční brýle a prostorná kabelka!

Na jógu

jako Reese Witherspoon

Matrace pod paží, dlouhé legíny a trocha neonu pro lepší náladu. Takhle vítáme jaro nejraději! Garantujeme, že ve žluté barvě zvládnete pozdrav slunci levou zadní.

Náš tip: Oblečení na jógu vám musí dát dostatek prostoru k pohybu. Vlastně byste o něm neměli vědět!

...

Na hodinu tance

jako Charlize Theron

Krásná herečka vyráží na trénink nejraději v tmavém - a už na první pohled je dokonale cool. Vyzkoušejte stejně jako ona minimalistický styl pro maximální výsledky!

Náš tip: Taneční boty na podpatku schovejte do kabelky a na cestu nasaďte pohodlné balerínky.

...

Do posilovny

jako Emmy Rossum

Americká herečka ví, jak upoutat pozornost i ve sportovním. Díky zářivým barvám budete vypadat úžasně svěže. Odtud je jen krůček k tomu, abyste se svěží cítili!

Náš tip: Vrstvěte. Při střídání různých strojů a typů cvičení je praktické mít si co svléknout nebo naopak obléknout.

...

Autor: Marie Barvínková