Módní souboj na červeném koberci: Šachy vs. barvy duhy! | Pro ženy | Blesk.cz
Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Módní souboj na červeném koberci: Šachy vs. barvy duhy!

28. ledna 2013 | 15:00

Dějištěm téhle neplánované bitvy bylo předávání cen SAG pro nejlepší herce a herečky současnosti. Armády tvořily talentované krásky z celého světa. A výsledek? Remíza!

Ani jeden tým totiž tak docela nenadchnul. Některé róby v nás sice vyvolaly to správné zasněné "ách", většinu bohužel tvořily propadáky. Dámy prestižní událost podcenily - možná proto, že není tak známá jako Oscaři nebo Zlaté glóby.

I tak bylo jasně vidět, kam směřují současné trendy. Na slavnostních událostech letos uvidíme hodně černé, ale i ostré kontrasty a syté tóny. Víc než výstřihy se nosí odhalená záda, ramena a rafinované průstřihy.

A ani v roce 2013 nesmí chybět hvězdný doplněk číslo jedna: široký úsměv!

Šach mat

Barvy, které vlastně nejsou barvy, jsou letos hitem. Hvězdami černobílého filmu se inspirovaly třeba Julianne Moore, January Jones, Michelle Dockery nebo Sofia Vergara.

...

Technicolor

Červenému koberci sluší i žhavé odstíny rudé, růžové a fuchsiové. Volání divočiny tentokrát podlehly například Teyonah Parris, Nina Dobrev, Freida Pinto a Jessica Chastain.

...

A bodovaly i rozmanité odstíny lichotivé modré! Na mořské víly si zahrály Mayim Bialik, Zuleikha Robinson, Giuliana Rancic nebo Amanda Seyfried.

...

Autor: mab