Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Celebrity se odhalily, ukázaly bříška i boky

28. května 2011 | 06:20

Sexy herečka Halle Berry (44) v odvážných šatech předvedla své vypracované bříško a dokázala tak, že i matka dvou dětí může mít dokonalou postavu. Nejnovějšímu trendu rafinovaných průstřihů však propadl celý Hollywood.

Zpevněte břicho, v módě jsou průstřihy! Pokud se i vy inspirujete aktuálními módními trendy, měla byste rychle zamířit do posilovny a každou volnou chvilku trávit u sklapovaček. V módě jsou totiž šaty s rafinovanými průstřihy, které nemilosrdeně odhalí každou nedokonalost.

Pevné bříško, štíhlý pas... Jen málokdo by si takovéhle šaty mohl dovolit
Pevné bříško, štíhlý pas... Jen málokdo by si takovéhle šaty mohl dovolit

Oscarová herečka Halle Berry, která je oprávněně zařazována mezi nejkrásnější ženy světa, ve čtvrtek zvolila na FiFi Awards v New Yorku rafinovaně střižené černé šaty se zlatou aplikací luxusní americké značky Halston z aktuální jarní kolekce. Velké zlaté kruhy v uších, černé doplňky a černé páskové sandálky Christian Louboutin s názvem 'Anna' její dokonalý vzhled ještě podtrhly.

Matka dvou dětí vypadá stále skvěle
Matka dvou dětí vypadá stále skvěle

Svůdná Bond girl však není jedinou celebritou, která v posledních dnech odahalující róbu oblékla. Štay s většími či menšími průstřihy zvolily třeba zpěvačky Fergie či Kesha, topmodelka Karolina Kurková nebo herečka Selena Gomez.

Autor: Lenka Chvostová, INT