Úterý 30. května 2023
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Polojasno 21°C

Tento trik napne pokožku a poskytne účinek botoxu!

27. ledna 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

Která žena netouží po hladké a napnuté pokožce? Začali se vám na tváři objevovat vrásky a jemné linky, které chcete skrýt? Použití botoxu k vyhlazení vrásek může být velmi bolestivé, drahé a nepříjemné. Z dlouhodobého hlediska je to dokonce škodlivé a nezdravé. Odhalte trik, kterým můžete dosáhnout efektu botoxu a napnuté, zdravé a hladké pokožky.

Používání botoxu může být škodlivé

Při používání botoxu se může vyskytnout řada vedlejších účinků, které mohou být velmi nepříjemné. Bolesti hlavy, krku, změna hlasu, sucho v ústech nebo očích, a dokonce i potíže s dýcháním a polykáním. Při předčasném použití dokáže botox urychlit i proces stárnutí. Zajímá vás trik, díky kterému se dokážete v pohodlí domova zbavit vrásek? Žádná bolest ani vedlejší účinky a navíc také ušetříte. Vrásek se můžete zbavit používáním krému proti vráskám. Patentovaná anti-wrinkle formule je profesionální klinicky testovaná terapie proti vráskám a stárnutí pleti. Dodává pokožce pružnost a zlepšuje její tón.

Autor: Lux-Factor

Odhalte klíčovou složku krémů proti vráskám

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, umíme ji najít v každé buňce lidského organismu. Její působení nejefektivněji ovlivňuje pružnost pokožky, podporuje proces tvorby kolagenu a elastinu a navíc se postará o hydrataci a zpevnění pokožky. Nedostatek kyseliny hyaluronové se nejrychleji projeví vznikem vrásek a sušší a neelastickou pokožkou.

Kosmetika s obsahem kyseliny hyaluronové je vhodná pro všechny typy pleti, při výběru kyseliny hyaluronové je třeba dávat pozor, jelikož kyselina hyaluronová čínského původu není vždy klinicky testována a může způsobovat alergické reakce. Vyberte si krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron, který obsahuje 100% přírodní kyselinu hyaluronovou evropského původu, která je dermatologicky a klinicky testována.

Trik, který vám zabere jen minutku

Zkuste trik, který vám dodá mladistvější vzhled a hladkou a napnutou pokožku během pouhých 2 až 4 týdnů a zabere vám pouze minutu času.

1. PŘED POUŽITÍM SI JEMNĚ OČISTĚTE TVÁŘ, KRK A DEKOLT.

K čištění obličeje nepoužívejte agresivní výrobky. Ujistěte se, že jste dobře odstranili make-up a to zejména večer, protože ucpává póry a může způsobit kožní skvrny.

2. NANESTE TENKOU VRSTVU KRÉMU NA CELOU TVÁŘ.

Jemnými krouživými pohyby vmasírujte krém do pokožky. Krém 4D HYALURON lze použít také na krk a dekolt. Je vhodný i pro péči o oční okolí.

3. NECHTE KRÉM VSTŘEBAT.

Počkejte několik sekund, než se krém vstřebá, pak můžete normálně pokračovat v nanesení make-upu.

Krém 4D HYALURON je výborným podkladem i pod make-up. Při pravidelném používání krému Lux-Factor 4D Hyaluron bude vaše pleť chráněna, napnuta a bez vrásek.

Autor: Lux-Factor

Chtěli byste vyzkoušet nejúčinnější trik proti vráskám?

Nyní si můžete objednat svůj krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron za akční cenu s 50% slevou, pouze na https://luxfactor.com/cs-cz/index nebo na bezplatném telefonním čísle 02 9618 2861.

Pro dodatečnou 11% slevu, využijte kód BLESK11, který napíšete do objednávky nebo nám ho sdělíte na bezplatném telefonním čísle 02 9618 2861. Spěchejte, slevový kód je platný pouze do 18. 02. 2022.

Video se připravuje ...