Úterý 18. června 2024
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Polojasno 29°C

Tento trik napne pokožku a poskytne účinek botoxu!

27. ledna 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

Která žena netouží po hladké a napnuté pokožce? Začali se vám na tváři objevovat vrásky a jemné linky, které chcete skrýt? Použití botoxu k vyhlazení vrásek může být velmi bolestivé, drahé a nepříjemné. Z dlouhodobého hlediska je to dokonce škodlivé a nezdravé. Odhalte trik, kterým můžete dosáhnout efektu botoxu a napnuté, zdravé a hladké pokožky.

Používání botoxu může být škodlivé

Při používání botoxu se může vyskytnout řada vedlejších účinků, které mohou být velmi nepříjemné. Bolesti hlavy, krku, změna hlasu, sucho v ústech nebo očích, a dokonce i potíže s dýcháním a polykáním. Při předčasném použití dokáže botox urychlit i proces stárnutí. Zajímá vás trik, díky kterému se dokážete v pohodlí domova zbavit vrásek? Žádná bolest ani vedlejší účinky a navíc také ušetříte. Vrásek se můžete zbavit používáním krému proti vráskám. Patentovaná anti-wrinkle formule je profesionální klinicky testovaná terapie proti vráskám a stárnutí pleti. Dodává pokožce pružnost a zlepšuje její tón.

Autor: Lux-Factor

Odhalte klíčovou složku krémů proti vráskám

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, umíme ji najít v každé buňce lidského organismu. Její působení nejefektivněji ovlivňuje pružnost pokožky, podporuje proces tvorby kolagenu a elastinu a navíc se postará o hydrataci a zpevnění pokožky. Nedostatek kyseliny hyaluronové se nejrychleji projeví vznikem vrásek a sušší a neelastickou pokožkou.

Kosmetika s obsahem kyseliny hyaluronové je vhodná pro všechny typy pleti, při výběru kyseliny hyaluronové je třeba dávat pozor, jelikož kyselina hyaluronová čínského původu není vždy klinicky testována a může způsobovat alergické reakce. Vyberte si krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron, který obsahuje 100% přírodní kyselinu hyaluronovou evropského původu, která je dermatologicky a klinicky testována.

Trik, který vám zabere jen minutku

Zkuste trik, který vám dodá mladistvější vzhled a hladkou a napnutou pokožku během pouhých 2 až 4 týdnů a zabere vám pouze minutu času.

1. PŘED POUŽITÍM SI JEMNĚ OČISTĚTE TVÁŘ, KRK A DEKOLT.

K čištění obličeje nepoužívejte agresivní výrobky. Ujistěte se, že jste dobře odstranili make-up a to zejména večer, protože ucpává póry a může způsobit kožní skvrny.

2. NANESTE TENKOU VRSTVU KRÉMU NA CELOU TVÁŘ.

Jemnými krouživými pohyby vmasírujte krém do pokožky. Krém 4D HYALURON lze použít také na krk a dekolt. Je vhodný i pro péči o oční okolí.

3. NECHTE KRÉM VSTŘEBAT.

Počkejte několik sekund, než se krém vstřebá, pak můžete normálně pokračovat v nanesení make-upu.

Krém 4D HYALURON je výborným podkladem i pod make-up. Při pravidelném používání krému Lux-Factor 4D Hyaluron bude vaše pleť chráněna, napnuta a bez vrásek.

Autor: Lux-Factor

Chtěli byste vyzkoušet nejúčinnější trik proti vráskám?

Nyní si můžete objednat svůj krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron za akční cenu s 50% slevou, pouze na https://luxfactor.com/cs-cz/index nebo na bezplatném telefonním čísle 02 9618 2861.

Pro dodatečnou 11% slevu, využijte kód BLESK11, který napíšete do objednávky nebo nám ho sdělíte na bezplatném telefonním čísle 02 9618 2861. Spěchejte, slevový kód je platný pouze do 18. 02. 2022.