Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Přivítejte jaro jedinečným parfémem ve flakónu z růžového zlata

22. března 2021 | 00:00
Prezentace klienta |

Vůně hraje v našich životech významnou roli. Životního partnera si volíme podle toho, jak nám "voní" a dobré jídlo rozpoznáme podle šířícího se aroma v kuchyni. I parfém, který používáme, o nás hodně napoví. Vybíráme si ho podvědomě a okolí prozradí hodně o našich tajných snech a touhách a o tom, jaké jsme ve skutečnosti. Každá jsme jiná, ale jedno nás spojuje  ̶  rády se obklopujeme výjimečnými věcmi. Proto se Oriflame k příležitosti 45. výročí značky Giordani Gold rozhodl připravit něco speciálního. Představuje dlouhotrvající parfém Giordani Gold Essenza Blossom, který je spojením toho nejluxusnějšího a nejkvalitnějšího, co značka Giordani Gold od Oriflame nabízí.

Parfém zrozený z kvality

Ikonická prémiová značka Giordani Gold od Oriflame nám zpříjemňuje život již od roku 1976 nejen svými parfémy, ale i dekorativní kosmetikou. Je spojením pečlivě vybíraných ingrediencí s citem pro detail. Již v roce 2015 uvedla na trh prémiovou parfémovanou vodu Giordani Gold Essenza, která ženy okouzlila nejen skvělou vůní, ale i designovým flakonem. Při příležitosti 45. výročí značky se Oriflame rozhodl povýšit své vůně na dokonalost a představuje parfém Giordani Gold Essenza Blossom. Spojení dokonalé vůně nejvyšší kvality a luxusního flakónu, který je ozdoben pravým růžovým zlatem.

Královský květ pomerančovníku

Podobně, jako růžové zlato vzniká spojením zlata, stříbra a mědi, i vůně parfému Giordani Gold Essenza Blossom je složena ze tří nádherných květů  ̶  akordu kamélie, sambackého jasmínu a pomerančovníku. Právě květy pomerančovníku, které tvoří srdce parfému, si vybrala i královna Viktorie v den svého sňatku s princem Albertem ještě v roce 1840. Nejenže byly součástí její svatební kytice, ale větvičky květů pomerančovníku lemovaly i její svatební šaty a byly součástí svatebního věnce, který měla ve vlasech. Není divu, že květ pomerančovníku zaujal tvůrce Oriflame parfémů natolik, že je srdcem a duší všech parfémů značky Giordani Gold.

Tip: Jak si nepokazit lásku na první pohled

Vůně může být jakkoliv kvalitní a příjemná, ale pokud vaše "rande naslepo" neproběhne správně, připravíte se o možnost zamilovat se na celý život, a proto:

1. nikdy o sebe nemněte zápěstí, na které jste si aplikovali vůni. Parfém tím zbytečně zahřejete a vůně, které se mají rozvinout, postupně vyprchají;

2. aplikace parfému na papírky značně zkresluje skutečnou vůni. Parfém byste měli aplikovat vždy na pokožku (dekolt, zápěstí, vnitřní stranu loktů...), abyste zjistili, jak voní po reakci s kůží;

3. na dobré se vyplatí čekat, a tak i parfém potřebuje svůj čas. Po pár sekundách cítíte pouze tóny „hlavy“ a až později se rozvine „srdce“ a základ, které jsou při výběru vůně směrodatné. Přibližně po 15 minutách můžete zhodnotit, zda je daný parfém pro vás ten pravý.  

Parfém Giordani Gold Essenza Blossom, 50 ml

Autor: ORIFLAME CZECH REPUBLIC

Šperky už dávno nejsou jen na ozdobu, jako šperk můžete i vonět. Dva renomovaní parfuméři, Fabrice Pellegrin a Daphne Bugey, totiž spojili své síly a vytvořili skutečný klenot mezi vůněmi. Nechali se inspirovat růžovým zlatem, které se skládá ze zlata, stříbra a mědi. Tyto tři kovy růžového zlata jsou v parfému reprezentovány třemi nádherně vonícími květy pomerančovníku, sambackého jasmínu a akordu kamélie. Květinová kombinace je doplněna o tóny vanilky, čímž vznikla nezaměnitelná vůně připomínající pravé růžové zlato. Tím je k příležitosti oslav 45. výročí značky Giordani Gold zdoben i designový flakón parfému. Dopřejte své osobnosti prostor vyniknout skrze nadčasově elegantní vůni, která v ženách podtrhuje vášeň a smyslnost.

Cena: 1 099 Kč (do 03.05.2021 za zvýhodněnou cenu 699 Kč)

K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz