Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Jediný letošní veletrh kosmetiky v celé Praze! Užijte si na letňanském výstavišti 2 dny hýčkání a beauty novinek

2. října 2020 | 00:00
Prezentace klienta |

Milovníci kosmetiky, nehtového designu, kadeřnictví a zdravého životního stylu v roce 2020 o svůj oblíbený veletrh FOR BEAUTY nepřijdou. Pořadatelům této prestižní akce, společnosti ABF, se podařilo úspěšně sloučit jarní termín s podzimním a beauty veletrh se tak  uskuteční  9.-10. 10. 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. V roce 2020 bude veletrh FOR BEAUTY opět největším veletrhem ve svém oboru v České republice a jediným beauty veletrhem v Praze.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru,  pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů a spa center, nabízí též přístroje pro pleť i tělo a představuje současné trendy v kosmetických oborech.

Autor: ABF

FOR BEAUTY vám díky pestré škále vystavovatelů nabídne výběr toho nej přesně pro Vás a vzhledem k zajímavým veletržním slevám navíc ušetříte. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program. Chybět nebudou módní přehlídky, na pódiu vystoupí přední expertka na vývoj kosmetiky Lenka Průšová, velmi atraktivní bude zajisté mezinárodní soutěž mezi holiči  Barber Battle.

Organizátoři veletrhu společně s vystavovateli již intenzivně pracují na přípravách veletrhu. „Pravidelně se účastníme veletrhu FOR BEAUTY již od našeho vzniku. Veletrh FOR BEAUTY je zásadním bodem v beauty průmyslu a jsem osobně moc ráda, že přečkal toto náročné období a na podzim se zase všichni setkáme,“ říká Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague.

Autor: ABF

Online předprodej vstupenek byl již zahájen. „Na webu veletrhu si je může nyní každý zakoupit  se slevou z pohodlí svého domova,“ říká Martin František Přívětivý, obchodní a marketingový ředitel společnosti ABF. Vstupenky zakoupené na jarní veletrh zůstávají v platnosti na podzimní termín.

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude opravdu rozmanitý. Pokud se zajímáte o beauty novinky, rádi o sebe pečujete nebo podnikáte v oboru, termín 9. a 10. října

Autor: ABF

2020 by neměl ve vašem diáři chybět. Aktuální informace ohledně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.veletrhkosmetiky.cz.