Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Akce roku pro chovatele zvířat: Jubilejní FOR PETS bude plný novinek i zábavy

28. srpna 2020 | 00:00
Prezentace klienta |

Již desátý ročník veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS se uskuteční ve dnech 3. až 6. září 2020 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letňanské haly ve výjimečném podzimním termínu tohoto veletrhu nabídnou sortiment nejvýznamnějších tuzemských firem, možnost poradenství odborníků napříč zvířecími odvětvími, novinky trhu i atraktivní doprovodný program pro páníčky a jejich mazlíčky.

Zásadní důraz při letošním ročníku veletrhu FOR PETS bude kladen na bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. Na letňanském výstavišti budou kromě zavedení potřebných zdravotně-organizačních opatření aplikovány také technologie minimalizující fyzický kontakt. „Na výstavišti PVA EXPO PRAHA využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním fyzickým kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

.
.
Autor: ABF

Tradiční značky i exkluzivní nováčci

Jako tradičně mohou návštěvníci veletrhu vybírat z širokého sortimentu chovatelských potřeb pro majitele psů, koček a drobných domácích zvířat. Kromě nepřeberného množství krmiva, steliva a dalších klasických potřeb se v Letňanech představí i vychytávky a novinky jako psí přívěsy, hlavolamy, fontány, různorodé hračky z velkého množství materiálů a další. Výhodou veletrhu FOR PETS je také fakt, že jej můžete navštívit i spolu se svými mazlíčky a dopřát si v jejich společnosti návštěvu v psí kavárně na stáncích vystavovatelů Dogs and Fun nebo Akinu.

Letošní ročník uvede i produkty veletržních nováčků. Například společnosti AGRO CS a BAŠTÍTO představí svá krmiva, CENTRUM PŘÍVĚSŮ ukáže přívěsy pro transport psů. MANAHU nabídne návštěvníkům psí hlavolamy, LI-GO zase dekorativní svítidla pro zvířecí milovníky. Mnoho zajímavostí a tipů bude k vidění i na stáncích Jitky Šedinové (potřeby pro chovatele koček), společnosti MIXÁNO (vařená strava pro psy) nebo u firmy CIUR (stelivo pro kočky a drobná zvířata) a KIWI WALKER s hravými chovatelskými potřebami.

Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program plný zvířecích sportovců, umělců, asistentů a záchranářů, přednášky, workshopy a poradenství z oboru, který zajišťuje spolupořadatel veletrhu Nadace pro ochranu zvířat. Chybět nebude tradiční umisťovací výstava koček pod taktovkou časopisu HAF & MŇAU, výstava zakrslých králíčků nebo Králičí HOP a Mezinárodní závod v králičím hopu PRAGUE OPEN. Více podrobností i veletrhu FOR PETS najdete na www.for-pets.cz.