Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

2 veletrhy krásy za cenu 1 vstupenky! [27.—28. 9. 2019]

Na vlastní oči, na vlastní tělo
23. září 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, tedy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, můžete navštívit za 1 vstupné a pod 1 střechou. V září na vás čeká nezapomenutelná, tělu i duši prospěšná, beauty párty plná zážitků a nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech oborů spojených s krásou. Čekat na vás budou i veletržní slevy. Kdy a kde tato výjimečná akce proběhne?

Profíci vás ohromí nezapomenutelnou show

Organizátoři pro vás přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé uvidíte makeupovou Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou a nebudou chybět ani vzrušující módní přehlídky s vítězkami prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic. Rozhodně se můžete těšit na představení novinek z mnoha beauty oborů. INTERBEAUTY PRAGUE nabídne to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a kosmetiky. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen zejména na modelaci postavy, anti-aging, dermatokosmetiku, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl.

Těší se na vás více než 350 vystavovatelů, kteří nabízejí přes 500 zastoupených značek, a to na výstavní ploše 15 400 m2. Pořadatelem veletrhů je společnost ABF.

Na vlastní oči, na vlastní tělo

Velkou výhodou je fakt, že si zde můžete téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle a zjistit tak, co bude vyhovovat, slušet či vonět právě vám. Špičkoví vizážisté z Make-up Institute Prague budou bezplatně líčit v krásném Make-up pointu. Připraveny jsou také zkrášlovací procedury za výhodné ceny. Toužíte vyzkoušet si například prodlužování řas, trvalou depilaci, omlazování pleti mnoha různými způsoby, ale dosud jste nenašly odvahu nebo čas? Tady se o vás konkurence popere na jednom místě a vy si pro sebe vyberete to pravé ořechové.

Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy
Autor: ABF

Divácky atraktivní soutěže

Profesionální soutěže zde mají taktéž své nezastupitelné místo. Na podzimních veletrzích proběhne divácky velmi atraktivní týmová soutěž Top Image Look ve složení vizážista, kadeřník a nehtový designer. Na své si přijdou i milovnice nehtíků během celosvětového mistrovství v nail designu NailPro Czech. Důležitou soutěží je Make-up Mistrovství ČR v líčení, během kterého proběhne nominace na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf. Své místo na slunci má také Beauty Foot Cup Czech, tedy Mistrovství ČR profesionálních pedikérů a také tradiční profi soutěž v nail artu a nehtovém designu Czech Nail Cup.

Necháte se rozmazlovat?

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA Letňany bude opravdu rozmanitý. Pokud se zajímáte o beauty novinky, rádi o sebe pečujete nebo podnikáte v oboru, termín 27. a 28. září 2019 nesmí ve vašem diáři chybět. Více informací na www.veletrhkosmetiky.cz.

Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy
Autor: ABF

Video se připravuje ...