Vánoční nehty: Inspirujte se motivy, které zvládnete i doma | Pro ženy | Blesk.cz

Vánoční nehty: Inspirujte se motivy, které zvládnete i doma

18. prosince 2014 | 06:00

Vánoce pomalu klepou na dveře, a proto je načase kromě posledních dárků vyladit do vánoční atmosféry také sama sebe. Třeba nehty ve vánočních barvách, nebo dokonce s vánočními motivy.

Minulý rok jsme vám představily tipy holandské blogerky Jane, které si zvládnete bez problémů nalakovat doma.

Letos jsme pro vás našly ty nejhezčí nehty s vánočními motivy, které vyžadují buď maličko zručnosti (například v podobě vaší oblíbené manikérky), nebo pár drobných, za které zručnosti pomůžete.

Jednou z možností, jak si nehty naladit do vánočních barev, je zvolit jednoduše kombinace sytě zelené, zlaté a zářivě červené. Pokud se ale chcete trošku "odvázat" a vaše pracovní pozice vám to umožňuje, klidně se vrhněte na nejrůznější motivy, jako jsou sněhuláci, sněhové vločky či vánoční stromečky.

Na vykreslování motivů volte velmi úzké štětce, například takové, které se používají na tekuté či gelové oční linky. S klasickými štětečky z laků na nehty nikdy nebudete schopny stvořit drobné detaily. Není výtvarné nadání zrovna vaší silnou stránkou? Pak sáhněte do peněženky pro směšných 20 korun a objednejte si z internetu samolepky nebo celé obtisky na nehty s vánočním motivem. Poměrně hodně jich naleznete na českých internetových e-shopech s nehtovými potřebami, ale nejširší výběr hledejte na zahraniční ebay.com.