Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Nyní můžete mít krásnou a pružnou pleť i vy! Vyzkoušejte tuto vitamínovou bombu!

18. srpna 2014 | 00:00
Prezentace klienta |

Na trh přichází novinka v podobě vitamínové bomby, díky které bude vaše pleť krásně pružná a vláčná. Nešetřete na kosmetice a uvidíte,že výsledek se dostaví okamžitě.

Zredukujte jemné vrásky

Retinol 3 TR je účinné noční sérum, které obsahuje vitamín A a vitamín E. Díky vysokému obsahu účinných vitamínů dokáže podpořit produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové, což vede k zásadní redukci jemných vrásek. Vitamín E je navíc známý jako jeden z nejlepších antioxidantů současnosti, pomáhá chránit pokožku před poškozením volnými radikály a navíc pokožku dostatečně hydratuje. Retinol 3 TR neobsahuje parabeny a není parfemovaný, takže nezpůsobuje alergické reakce.

Dopřejte své pokožce zdraví

Retinol je nejčistší živočišná forma vitamínu A, nezbytná pro zdraví pokožky. Dále napomáhá tvorbě kolagenu, zlepšuje texturu pokožky a navyšuje její hydrataci.

Autor: MedaPrex

Chraňte svou pleť před nepříznivými vlivy

Další složkou séra je Tokoferol, nejznámější antioxidant, který pomáhá chránit pokožku před poškozením volnými radikály.

Ocenění z Velké Británie

Výrobcem tohoto séra je Medik8, známá např. svými dermaválečky, nebo anti-aging řadou Pretox.
Ta za sérum Retinol 3TR získala stříbrné ocenění na prestižní dermatologické soutěži Aesthetic Award.

Nejlepší výrobek z celého sortimentu

Sérum lze zakoupit na Eshopu Medaprex.cz za necelých 900,- Kč.
Jak sám Eshop uvádí, jedná se o jeden z nejlepších výrobků, z jejich sortimentu, což prý dokazuje i fakt, že sérum sami používají všechny zaměstnankyně.