Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Na velikosti nezáleží: Pořiďte si pevná a krásná prsa bez plastik

 • Přemýšlíte, jak se správně starat o svá prsa, aby byla co nejdéle pevná a krásná?
  6. srpna 2013 | 08:40

  Přemýšlíte, jak se správně starat o svá prsa, aby byla co nejdéle pevná a krásná? Vyzkoušejte domácí péči šitou na míru přesně podle velikosti svého poprsí.

 • MALÁ „ÁČKA“: Modelujte a zvedejte!

  Spojte ruce a tlačte, tak posílíte prsa.
  Zvětšovací kamufláž

  Chcete svá prsa opticky zvětšit, ale na plastiku se necítíte? Vyzkoušejte jednoduchý kosmetický trik - dekolt si poprašte perlovým pudrem. Pro pocit plnějšího výstřihu můžete použít i samoopalovací krém, který smíchejte s kapkou tělového mléka, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější.

  Push-up péče
  Kombinace účinných látek z anděliky, ženšenu a dýně působí příznivě na ukládání tuku v oblasti dekoltu. Ale jestli budou zázračné krémy s těmito rostlinami fungovat i na vás, zjistíte nejdříve po čtyřech týdnech pravidelné aplikace.

  Máte prsa po tatínkovi? Nebuďte smutná!
  Trénink prsních svalů
  Spojené dlaně, které proti sobě tlačíte ve výšce hrudníku - to je klasický cvik, který už určitě znáte. Vyzkoušejte účinnější alternativu - vezměte si gumový pás na cvičení a ruce předpažte ve výšce ramen. Silou ramenních a prsních svalů roztáhněte pás do úhlopříčky. Zopakujte desetkrát a změňte směr. Čím budete mít pevnější svaly, tím obleji bude působit váš dekolt.

  Ledová pomoc
  Střídání teplot prokrvuje a zpevňuje pokožku, proto se naučte ukončit sprchování studenou vodou.

  Extra tip:
  Prsa si také můžete masírovat ledovou kostkou, kterou připravíte z vody a jakéhokoli zpevňujícího gelu na poprsí v poměru 1:1.

 • TAK AKORÁT „BÉČKA A CÉČKA“: Natírejte krémem a cvičte!

  prsa
  Ramena dozadu a prsa ven
  Správné držení těla funguje jako přirozený lifting na prsa. Ramena se snažte dát co nejvíc dozadu, vytáhněte krk a pas. Nejlepší metoda, jak naučit ramena, aby zůstala ve správné poloze, je kroužení. Nejprve dělejte kroužky jedním, pak druhým ramenem a nakonec oběma najednou. Cvik provádějte desetkrát.

  Podprsenky s 20% slevou pouze do konce týdne na DOPRADLA.CZ
  Správná pružnost
  Jen pružná pokožka dokáže držet prsa jako přirozená podprsenka. Vsaďte na speciální zpevňující krémy s obsahem kalcia a rostlinných h proteinů, které udržují kolagenová a elastická vlákna v kondici. 

  Peeling pro skvělou formu
  Elasticitu pokožky podpoří i pravidelný peeling. Nanášejte ho dvakrát týdně krouživým pohybem a vynechte oblast bradavek. Na prsa používejte peeling na tvář, který je jemnější než tělové produkty.

  Tajemství úspěchu - dobrá podprsenka
  To platí pro každou velikost. Správná podprsenka bojuje se zemskou přitažlivostí, a tím ulevuje pokožce i tkáni. Hlavně větší a těžší prsa potřebují optimální podporu - košíčky by měly dokonale prsa obepnout, pruh látky pod prsy nesmí tlačit, postranní a zádové díly mají být široké. Ideální ramínka jsou vyztužená a široká na dva prsty. Jen tak vás nebude nic tlačit a vy se budete cítit pohodlně.

 • SEXY „DÉČKA“: Zpevňujte a masírujte!

  Dokonalý dekolt vždy a všude!
  Velká prsa - silná záda

  Pevná záda udržují rovnováhu, a tu s velkými prsy potřebujete nejvíc. Proto je pro vás ideální plavání, ale vyzkoušet můžete i jiné cvičení. Sedněte si na židli, do rukou vezměte kilové činky nebo láhve s vodou. Hluboce se předkloňte s nataženými zády, ruce rozpažte, lopatky se snažte dát co nejvíc k sobě. Počítejte do deseti a ruce spusťte. Udělejte tři série po 15 cvicích.

  Kráse prsou pomáhá masáž sprchou.
  Zpevňujte pokožku
  Denní péče o větší prsa by měla obsahovat výtažky z hnědých mořských řas - elastin a fibrilin. Ty regenerují přetížené tkáně a předcházejí tvorbě strií. Proti ochabování pokožky zabojujte maskou z mořských řas, kterou si můžete dopřávat jednou týdně. Čtyři lžíce prášku z řas (koupíte ho v bioprodejnách) zalejte teplou vodou a směs naneste na prsa a dekolt. Po půlhodině smyjte studenou vodu.

  „Krémovat“ nestačí
  Účinek všech produktů na prsa zvýší speciální masáž - pravou rukou masírujte levý prs (a naopak) malými krouživými pohyby, vynechte oblast bradavek. Postupujte od spodní části směrem nahoru přes dekolt až ke krku.

  Už žádné vrásky
  Vznikají v noci, když spíte na boku. Pokožka mezi prsy se nakrčí a nevzhledné rýhy jsou na světě. Pokud neumíte spát jinak, dejte si mezi prsa smotaný hedvábný šál, který jim poskytne oporu.

Autor: vin, NČPŽ
Klíčová slova: prsa, krása
Diskuse ke článku
.