Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Ulice: Nyklová jako bohyně pomsty odhaluje Pavlovu nevěru a bude se hodně divit!

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
4. května 2023 | 06:00

Je hrozné, jak moc a jak snadno se lidé nechají svést k nevěře. Jen to doma trochu zaskřípe nebo se na obzoru objeví sličná samička, a už je zaděláno na pořádný průšvih. V dnešní ukázce uvidíte, jak se Vilma Nyklová, která si nebere servítky, vydá na výpravu k odhalení nevěrníka!

Nevěry bohužel patří k životu, a tak nechybí ani v seriálu Ulice, který vysílá TV Nova. Někdy se jedná o nevěry skutečné, jindy domnělé, občas jde pouze o úlet, čas od času zase o mylné podezření, kolem kterého se semele spousta vtipných momentů. Nyní se zálety skloňují ve všech pádech v manželství Venduly (Anežka Rusevová) a Pavla (Jan Řezníček). Vendula je totiž přesvědčená, že si Pavel něco začal s Martinou (Natálie Holíková), dcerou Lumírovy (Václav Svoboda) partnerky Kateřiny (Martina Randová). Podle Venduliny kamarádky Áji (Barbora Mudrová) na tom něco je, protože si moc dobře všimla, jak Pavel po charismatické Martině pokukuje. Navíc si o mužích nedělá iluze, neboť ví, jak snadno se dají svést, když žena jen trochu chce.

To ví i Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová), jíž vesele zahýbal její druhý manžel Miloslav Stárek (Stanislav Zindulka). A protože Vilma nedá na své blízké dopustit a Kateřinu stále považuje za zlo z Děčína, není se čemu divit, že uvidí rudě, když se dozví, že Pavel si právě užívá s Martinou. V tu chvíli se promění v boha pomsty a spolu s Ájou a Máriem vyrazí na trestnou výpravu, aby dali co proto záletnému Pavlovi i svůdkyni Martině, která podle nich rozbíjí Vendulino do té doby šťastné manželství… Na co se ti dva mohou těšit? A kde bere trojlístek mstitelů jistotu, že Pavla opravdu přichytí při činu s Martinou? To naznačí tato humorná ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice…