Šokující! Matka zapálí batoleti cigaretu a baví se tím, že je mu zle | Pro ženy | Blesk.cz

Šokující! Matka zapálí batoleti cigaretu a baví se tím, že je mu zle

3. dubna 2013 | 14:45

Záběry, které zvednou ze židle asi každého, zveřejnil čínský server, který se obvykle zaměřuje na módní trendy. Pořídila je šokovaná redaktorka, která byla svědkem toho, jak matka svému malému synovi připálí cigaretu a ještě se  směje tomu, že se mu dělá špatně.

Do oblíbeného parku Fuxing v Šangaji se během velikonočního víkendu vypravil snad každý, kdo si chtěl užít trochu jarního sluníčka. Milenecké páry, party kamarádů i celé rodiny.

S přáteli se tam vydala i redaktorka čínského módního serveru Shanghai Style File. Společně tak byli svědky rodinné scénky, která všem vzala dech.

Žena oblečená v teplém pyžamu a papučích tam svému malému synkovi dala do ruky cigaretu, připálila mu a sledovala, co to s ním udělá.

"Ten chlapeček několikrát potáhl, nejdřív se vesele smál, pak se mu ale udělalo zle a svalil do trávy. Ta žena z toho měla jen obrovskou legraci," napsala na webu ona redaktorka, která se o svůj znepokojující zážitek chtěla podělit se svými čtenáři.

Zatímco celou událost fotila, její kamarády se pokusili zasáhnout. Marně! Přesto, že prosili matku, aby synovi cigaretu vzala, ta se prý celou věcí jen dobře bavila.

Co si o takové matce myslíte vy? Podělte se s námi o své názory na Facebooku.