11 bizarních rentgenových snímků s předměty, které lékaři našli v lidském těle | Pro ženy | Blesk.cz

11 bizarních rentgenových snímků s předměty, které lékaři našli v lidském těle

 • Nůžky v břiše
  28. června 2014 | 06:00

  Většina z nás chodí na rentgen ve chvíli, kdy si zlomíme ruku, nebo nohu. Pak jsou tu ale lidé, pro které cesta k doktorovi není tak rutinní, jako pro ostatní. Tyto příběhy pak kolují mezi lékaři a sestřičkami po mnoho let. Například žena spolykala dvacet dlažebních kostek po hádce s přítelem, další zase spokla zásnubní prsten... Podívejte se, jaké bizarní věci byly vidět na rentgenu. 

 • Prsten v břiše

  Američan Reed Harris chtěl požádat svoji přítelkyni o ruku. Chtěl to udělat opravdu originálně, romantiky. Proto snubní prsten hodil do mléčného shaku. Bohužel jeho přítelkyně začala závodit se svojí kamarádkou, kdo první nápoj vypije. Mimo mléčného pití do sebe dostala i prsten. Za pár dní z ní vyšel a ona mohla svému milému říct ano.
  Prsten v břiše
 • Skleněná žárovka v konečníku

  V roce 2006 se v Pákistánu ráno probudil jeden vězeň s žárovkou v zadku. Lékařům pak tvrdil, že skutečně netuší, jak se mu tam mohla dostat. Doktoři pak předmět museli velmi opatrně vyjmout, protože kdyby se žárovka rozbyla, způsobila by mnohem více potíží. Což, v takovémto případě, nikdo skutečně nepotřebuje.
  Žárovka v konečníku
 • Dlažební kostky v břiše

  Velmi překvapeni byli čínští lékaři, když k nim přišla žena s plným břichem. Pohádala se s přítelem a z nějakého neznámého důvodu pak spolykala dvacet dlažebních kostek. Nechceme vědět, jaký to musel být pocit, zvláště jak se to pak dostávalo ven...
  Dlažební kostky v břiše
 • Ledvinový kámen

  Jeden Ind šel na prohlídku, že ho trochu bolí břicho. Na rentgenu lékaři objevili ledvinový kámen. Ovšem ne jen tak ledajaký! Kámen měřil přes patnáct centrimetrů a vážil skoro kilogram a půl.
  Ledvinový kámen
 • Vidlička

  Jedna izraelská dáma měla vyloženě smůlu. Do úst jí skočil šváb a začal jí lézt do krku. V panice si vzala do ruky vidličku a snažila se ho dostat ven. Jak myslíte, že to dopadlo? Žena spolkla jak švába, tak vidličku.
  Vidlička v břiše
 • Hřebík v hlavě

  Třiadvacetiletý dělník z Colorada si stěžoval na skutečně intenzívní bolest zubů. Šel tedy k lékaři, který zjistil, že ho nebolí zuby, nýbrž hřebík, který má zaseklý v horním patře. Později se přišlo na to, že muž pracoval s nastřelovací pistolí, která se rozbila a jeden hřebík skončil ve dřevu a druhý v mužově ústech. 
  Hřebík v hlavě
 • Kancelářské potřeby

  Osmiletá holčička skutečně vyděsila své rodiče, když spolkla na dvacet ocelových kuliček a deset magnetů. Na rentgenu to pak vypadalo, jako by měla holčička prostřílené celé břicho.
  Kancelářské potřeby v břiše
 • Granát v břiše

  V roce 2011 byl Channing Moss v obrněném autě, když byl napaden a do jeho těla byl vpraven granát. Naštěstí nevybuchl. U operaci museli asistovat pyrotechnici, aby mohli ihned výbušninu zneškodnit.
  Nevybuchlý granát
 • Baterie a pružiny

  Těžko si představit, jak hrozné asi musí vězení být, že někteří trestanci jsou schopni udělat téměř cokoliv, aby se z něj dostali. Jeden třeba polykal pružiny z postele a baterie.
  Baterky a pružina v břiše
 • Nůžky

  Žena byla na operaci tlustého střeva. Když si pak několik měsíců poté stále stěžovala na bolesti břicha, lékař jí poslal na rentgen. Tam odhalili, že jí v břiše při operaci zůstaly chirurgické nůžky. Nemocnice se ženě omluvila s tím, že vůbec netuší, jak se to mohlo stát.
  Nůžky v břiše
 • Telefon v konečníku

  Pokud si myslíte, že být gangstarem je sranda, velmi se mýlíte. Skupina gansterů ze Salvadoru propašovali do svých konečníků mobilní telefony, aby mohli vést své organizace i z vězení. Nikdo by na nic nepřišel, pokud by se muži nechovali podezřele. Poslali je tedy na rentgen a odhalili telefony. 
  Telefon v konečníku

Autor: red
Diskuse ke článku
.