"Sestra mě k účasti na mé první prodejní party přemluvila v roce 1995. Tenhle ryze ženský mejdan byl krásný - ale říkal jsem si, že kdyby byl trochu víc vzrušující, lidé by si toho koupili mnohem víc," vzpomíná Robert Suchan, který se v té době živil jako sociální pracovník.
V agentuře pro mentálně postižené pracoval jako administrátor dlouhých patnáct let. "Musel jsem být v pohotovosti 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. To vše za minimální plat," říká.
"Rozjel jsem své vlastní prodejní akce a dělám to dodnes!", dodává rodák z Long Islandu, kde vyrůstal obklopen ženami, včetně pěti sester, kterým tak trochu nahrazoval panenku. Tříletého bratříčka oblékaly do holčičích šatiček, česaly mu roztomilé culíčky.
Nesmazatelnou stopu v jeho mysli však navždycky zanechala prostořeká teta Barbara. Bodrá žena z Long Islandu, která byla dle jeho vlastních slov vždycky "hodně drzá, velmi otevřená a neskutečně pokroková".
Robert, který na škole chodil do dramatického kroužku, se rozhodl oživit vzpomínku na ni a začal plastové misky lidem nabízet v dokonalém převleku.Během pár měsíců se stal nejúspěšnějším prodejcem, kterého firma zaměstnává. Za poslední rok prodal plastové nádobí za neuvěřitelných pět a půl miliónu korun.
"Můj telefon bez přestání zvoní. Mám opravdu hodně práce, ale jsem spokojený. Mohl jsem si uzpůsobit pracovní dobu svým potřebám, vydělávám velké peníze, užívám si spoustu legrace a nemám žádný stres," říká spokojený Robert.
Všemi milovaná "Teta Barbara" se navíc pro většinu domácností po celém Long Islandu stala takovou celebritou, že jí pan Suchan vytvořil i vlastní webové stránky a kanál na YouTube, na kterém je nahráno více než 40 videí.