Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

5 věcí, které muži na ženách nesnášejí a kvůli nimž je opouštějí

 • 7. července 2017 | 06:00

  Pokud jste single, je léto ideální čas na seznámení. Jenže někdy pana Božského odradíme drobnostmi, může nás to stát všechno. Jak říká stylistka a seznamovací konzultantka Jana Kupková, na tyhle drobnosti bychom si měly dát pozor největší!

 • Chodidla

   

  Autor: Profimedia

  Neupravené nohy, hrubá kůže na patách a trekové sandály působí na muže jako odpuzovač. Totéž platí i o ponožkách v sandálech. „Ponožky v sandálech se prostě nenosí! A vůbec – klasické trekové botky s pásky utahovanými pomocí suchých zipů jsou absolutně antisexy i bez zmiňovaných ponožek,“ říká odbornice na módu a vztahy.

   

  Jak rozdílné mohou mít pohledy muži a ženy na rande? Podívejte se na naše VIDEO:

  Video se připravuje ...
  Jak rozdílné pohledy mohou mít na rande muži a ženy • VIDEO: Youtube.com

   

 • Kolena

  Autor: Profimedia
   

  „Vždycky své klienty upozorňuji, že definitivní pohodlí a seznámení ruku v ruce prostě nejdou! Jen zřídkakdy totiž dostaneme druhou šanci udělat první dojem! A ať chceme nebo ne, první dojem může být z velké části povrchní!“ říká Jana a varuje před vytahanými kalhotami na kolenou a v zadní části, před kapsáči i kraťasy, pokud vám není dvacet a nemáte výstavní nohy.

   

 • Ruce

  Autor: Profimedia
   

  Spousta lidí si na svém protějšku jako první všimne rukou. „Upravené, čisté, přiměřeně dlouhé nehty považují někteří muži i ženy za zásadní kritérium toho, zda se s dotyčným či dotyčnou začnou, nebo naopak nezačnou bavit,“ vysvětluje Jana Kupková.

   

 • Podpaží

   

  Autor: Profimedia

  Celebrity se sice chlubí přírodním podpažím, ale to připadá sexy jen málokomu. Navíc spousta cizinců tvrdí, že Češi „dvakrát nevoní“, takže používání deodorantů i holení je prostě základ. Pozor i na těžké vůně, na léto jsou lepší lehké, ovocné a svěží.

   

 • Tvář

   

  Autor: Profimedia

  Z vaší tváře by měla být vidět i cítit lehkost bytí. Neznamená to přestat se malovat, jen ubrat na make-upu, tmavých stínech a temných rtěnkách.

   

   

Autor: red
Diskuse ke článku
.