3 způsoby stimulace klitorisu, které možná neznáte | Pro ženy | Blesk.cz

3 způsoby stimulace klitorisu, které možná neznáte

 • Naučte ho ovládat celý váš klitoris a ne jen jeho vrcholek
  3. prosince 2015 | 10:00

  Mnoho mužů je přesvědčeno, že klitoris je jen malý knoflíček nebo kulička, ale to je velká chyba. Klitoris je mnohem větší a je citlivý po celé své délce. Každá žena je citlivá na jiných místech a mnohdy se to liší i během jednoho měsíce. Klitoris v podstatě vypadá jako vidlice a může být dlouhý i přes deset centimetrů. 

 • Soustřeďte se na okolí

  Mnoho mužů míří právě jen na tu špičku ledovce, která je z klitorisu nejviditelnější. Klitoris má stejně jako penis schopnost zvětšovat se, když je vzrušený. Lehce se dá nahmatat to, co v podstatě tvoří jeho tělo, neboli stvol, na jehož vrcholu se poštěváček nachází. Připomíná malé lanko. Jakmile ho váš partner najde, nechte ho kroužit na něm prsty nebo jazykem. 

 • Mons pubis

  Latinský výraz pro to, co v češtině nazýváme stydkým pahorkem. Je to v podstatě trojúhelník, na kterém nám rostou pubické chloupky. Když vám partner bude tlačit na toto místo a zároveň vás bude dráždit zevnitř prsty, rozhodně ucítíte to, co jste možná ještě nezažila. Líbit se vám to bude i během sexu, když na toto místo přirozeně zatlačí.

 • Jděte na to zevnitř

  Autor: shutterstock
  Tlak na přední stranu vaší vaginy stimuluje vnitřní části klitorisu. Také proto je možná stimulace bodu G tak příjemná. Nechte se od partnera pěkně vzrušit, a až se objeví přirozená lubrikace, může do vás zasunout prsty a začít masírovat stěnu vaginy. Stejně tak bude stimulována při sexuálním aktu v určitých polohách. Nejlepší jsou polohy, kdy vy jste nahoře nebo když do vás bude partner pronikat zezadu. 

Diskuse ke článku
.