Erotické fantazie, které nás napadají, ale nikdy to nepřiznáme | Pro ženy | Blesk.cz

Erotické fantazie, které nás napadají, ale nikdy to nepřiznáme

 • Hříšné myšlenky vás mohou přepadnout kdekoli
  24. listopadu 2015 | 06:00

  Myšlenky na sex s cizím mužem sedícím naproti vám v tramvaji. Pohled na dokonale se rýsující pozadí, který vás inspiruje k představám, jimž nedokážete zabránit. Kolikrát si nechcete přiznat ani sama sobě, že jste na něco podobného vůbec pomyslela, natož abyste to přiznala kamarádkám.

 • Zajímalo by mě, jestli je takhle pružný i v posteli

  Chodíte pravidelně několikrát v týdnu na jógu a váš instruktor možná ani není tak super sexy, ale sexy jsou polohy, které předvádí s takovou lehkostí. Ať chcete nebo ne, stejně se tahle myšlenka čas od času objeví ve vaší hlavě a máte dost práci s tím, odehnat ji a soustředit se na cvičení.

   

 • Co by se stalo, kdybych teď svedla svého kolegu

  Poslední dobou končíte v práci hodně pozdě a stejně tak váš pohledný kolega. V kanceláři už v tuhle dobu není ani noha, dokonce ani uklízečka, takže se mnohdy přistihnete, jak se díváte prosklenou kanceláří k jeho stolu a myslíte si přitom, jaké by to bylo, kdybyste vrazila dovnitř a udělala mu striptýz.

   

 • Tenhle pár vypadá tak dokonale! Jsou určitě nějak sexuálně zvrhlí

  Občas když někde v restauraci nebo na obrázku na internetu vidíme dvojici, která vypadá absolutně dokonale, neubráníme se myšlence, že všechno přece nemůže být takhle perfektní. Ale co když ano! Co kdyby to s tímhle chlápkem bylo přesně ono... Představte si to!

   

 • Tahle sauna by se klidně mohla proměnit v orgie

  Občas, pokud chodíte do sauny pravidelně, se vám stane, že se v jedné páře najednou zjeví krásná svalnatá těla mužů a krásná těla žen a vy si jen říkáte: „Co by se teď asi stalo, kdyby všichni odhodili ručníky!" Bylo by to jako scénář z pornofilmu, velké klišé, ale ubraňte se takové myšlence, když se kolem hemží tolik sexy tělíček!

   

 • Co by se stalo, kdyby tahle masáž měla happy ending

  Ruce některých šikovných masérů mají magickou moc, která vás dokáže uvolnit až do bodu, že začnete pociťovat drobné vzrušení. Především při masáži celého těla, když se v jeden okamžik věnují hýžďovým svalům a stehnům, začíná srdíčko bušit o trochu víc. Pokud je ještě váš masér pohledný, hříšných myšlenek, které vám krouží hlavou, je tolik, že si musíte dát pozor, abyste náhodou nezačala nahlas vzdychat.

   

 • Tenhle barman je absolutně k nakousnutí, toho bych si dala hned

  V baru, na tahu s kamarádkami, ale někdy i v přítomnosti vašeho přítele sedíte a sledujete šikovné ruce pohledného barmana. Je tak milý, okouzlující, a ještě k tomu sexy, že se nemůžete ubránit myšlence, jaké by to bylo, kdyby koktejl zamíchal i ve vaší ložnici. Myšlenky na sex nejsou jako sex, takže se nedají počítat jako nevěra, nebo ne?

Klíčová slova: sex, fantazie, myšlenky, hříchy, tajemství
Diskuse ke článku
.