Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C

Vzrušující praktiky japonských gejš muži milují. Zkuste je také!

 • Křehké Japonky dokážou mužům učarovat a to nejen svým exotickým zjevem
  25. března 2014 | 16:00

  Japonky jsou pro muže exotickou „pochoutkou“, která v sobě skrývá nejedno překvapení. Nám ženám to pořád nejde na rozum, proč tomu tak je a proč zrovna tyhle drobné bytosti přitahují tolik pozornosti. Není to ovšem jen tím exotickým vzezřením, tohle jsou prý jejich silné zbraně, kterým žádný muž nemůže odolat.

 • Plaché srnky


  Křehké Japonky dokážou mužům učarovat a to nejen svým exotickým zjevem
  Muži jsou dobyvatelé a tyhle na první pohled plaché a křehké ženy v nich vyvolávají pocit lovce. Nejedno pravidlo hovoří o tom, že trochu zdráhání a upejpání nikdy neškodí a Japonky to asi moc dobře vědí. Ovšem v Japonsku je rituál svádění trochu jiný, je tam ve zvyku, že ženy dělají první krok. Takže pokud se nějaký muž ženě líbí, přinese mu dárek a vyzná mu své sympatie.

 • Feminismus? Co to je?


  Japonská umělkyně Hikaru Cho
  Na rozdíl od českých žen, není v Japonkách tolik zakořeněný feminismus, ba naopak, jsou velice oddané svému muži, nechávají ho rozhodovat a ti mají ve všech těchto rozhodnutích jejich bezmeznou podporu. Muž se tak v jejich přítomnosti cítí jako král.

 • Sexuální dračice


  Křehké Japonky dokážou mužům učarovat a to nejen svým exotickým zjevem
  V Japonsku jsou ženy svázány všemi možnými pravidly, které potlačují jejich přirozenou divokost. Jsou v posteli jako tajfun a velice, velice hlasité. Je známý fakt, že japonská turistka, je velice snadný cíl, když se totiž dostane mimo svou zem, je jako utržená ze řetězu a v posteli střídá milence jako fusekle. Muž bude ale samozřejmě přesvědčený, že je ten jediný na světě.

 • Na veřejnosti se stydí


  Křehké Japonky dokážou mužům učarovat a to nejen svým exotickým zjevem
  Mají to zakořeněné ve své kultuře, projevy lásky a důvěrností na veřejnosti je nepřijatelné. Tvrdí se, že Japonky kolikrát nebyly nikdy pořádně políbeny. Stačí tak, aby se v Evropě setkali s mužem, který dává ty nejkrásnější francouzské polibky, a jsou ztracené. Ovšem vše až v soukromí ložnice!

 • Erotické hračky


  Křehké Japonky dokážou mužům učarovat a to nejen svým exotickým zjevem
  Tohle je velice zajímavý aspekt. V soukromý svých ložnic jsou Japonky velice hravé a rády používají erotické pomůcky. Vibrátor prý v Japonsku používá pravidelně 88% párů. To je poměrně vysoké číslo. Není vůbec od věci se právě takovému experimentování v posteli trochu více otevřít.

   

   

Klíčová slova: japonky, sex, láska a vztahy, erotika, sbalit
Diskuse ke článku
.