Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

5 věcí, které po sexu nikdy nedělejte!

19. září 2013 | 16:00

Užili jste si úžasný sex a ležíte s partnerem vedle sebe. Existuje však pár věcí, které když po milování uděláte, romantickou atmosféru zaručeně zkazíte. Zkuste se jich příště vyvarovat!

Nekritizujte!

Kritizovat muže je to nejhorší, co mu můžete udělat. A oblast sexu je pro ně ještě citlivější. Važte proto slova a radši ho pochvalte. Když není co chválit, je lepší mlčet. Pánové, platí to však samozřejmě i pro vás. Zdržte se svých komentářů na naši rychlost, tempo, styl, či dokonce postavu. Nikdo není dokonalý!

Spánek i počítač jsou tabu

Zatímco muži jsou po sexu schopni spokojeně usnout nebo jít "pařit" nejnovější hru na počítač, dámy se ještě rády mazlí a povídají si. Proto dochází u něžného pohlaví k častému zklamání. Dámy, pokud jste nervozní z těch dvou špinavých hrnečků ve dřezu, zkuste to vydržet. Partnerovi na sebevědomí zrovna nepřidá, když po "akci" z postele vypálíte jak blesk a začnete mýt nádobí.

Ne vždy je vhodné si zapálit.
Na cigaretu zapomeňte

Ne vždy je vhodné si zapálit. I když máte na cigaretu po sexu chuť, zeptej se partnera či partnerky, jestli jim to nevadí. Pokud je to zapřísáhlý nekuřák, nebyl by zřejmě příliš nadšený.

Svršky nechte na zemi

Vrhli jste se na sebe a začali ze sebe navzájem strhávat oblečení, které se teď válí všude po zemi. Pokud ho po sexu začnete sbírat, rovnat a nedejbože čistit, hezká atmosféra je ten tam.

Sprcha: Dejte si před spaním ne studenou, ale teplou sprchu! Ta otevře póry a z těla unikne horkost
Dlouhá sprcha

Dát si po milování sprchu je hygienické a navíc osvěžující. Pozor ale na to, aby vám to netrvalo hodinu. Partner by si mohl myslet, že se ho štítíte a snažíte se ho zbavit. Pokud milujete ten pocit, když vám horká voda dopadá na nahou kůži, dopřejte si raději sprchu společnou. Máte pak navíc šanci, že si dáte "repete".