Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Jasno 23°C

Sexuální dračicí snadno a rychle! Už nebude chtít jinou

18. prosince 2012 | 16:10

Chcete být v očích svého chlapa nejlepší a nejkreativnější milenka? Tak do práce! Naučíme vás triky, které ho dostanou.

1. Nevnímejte jeho penis monotematicky a zkuste ho "použít" i jinak než obvykle. Během předehry ho například uchopte a otírejte se o něj tak, abyste si s ním stimulovala klitoris. Takový žalud dokáže být velmi užitečný i při "venkovním" použití!

2. Když budete cítit, že se jeho orgasmus blíží, nahmatejte dvěma prsty perineum kousek za jeho varlaty směrem k análnímu otvoru. Krouživými pohyby ho pak připravujte a připravte se na explozi. A to doslova!

3. To samé zažijete, když pevně stisknete kořen jeho penisu na cca 5 sekund těsně před orgasmem, a pak ho uvolníte.

4. Nebojte se ho pořádně stisknout. Ale opravdu silně. Stisk střídejte s něžnými dotyky.

5. Přitlačte k sobě prsa a šup s ním mezi .

6. Totéž platí se zadečkem. I ten má dvě půlky a on si je rád přitlačí podle potřeby.

7. Pokud máte čas, dejte si předtím koupel a pořádně vydrhněte jeden druhého drsným peelingem. Pokožka bude hebká, prokrvená a bude fantasticky reagovat na každý dotyk.

8. Zkuste se jednou kompletně dohladka oholit, natřít voňavým dětským olejíčkem a takhle kluzká a lesklá skočte rovnou do jeho náruče!

9. Každá máme starší nebo ne úplně pohodlné či oblíbené krajkové kousky spodního prádla. Nevyhazujte je a nechte ho občas, ať je na vás roztrhá.

10. Sláva digitálům! Foťte a nechte se fotit. Pozor, přibližujte jen detaily,není vidět tvář, hlavně ta vaše. Jeden totiž nikdy neví...


Autor: Timea Keresztényiová/EVA, lena