Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Chcete si udržet vztah? Pak tohle nikdy neříkejte!

29. dubna 2013 | 07:00

Jsou věty, které často používáme v hádce, v afektu, nebo když chceme prosadit svůj názor. Mužům z nich ale naskakuje husí kůže a při jejich vyslovení, by nám nejraději zakroutili krkem.

Musíme si promluvit

Při téhle větě se vašemu muži otevře kudla v kapse a vypění dříve, než stačíte vůbec něco říct. Věta „musíme si promluvit“ totiž jasně značí průšvih nebo nepříjemnost, a tak jsou na ni muži doslova alergičtí a nastaví se do obranné pozice.

To nevadí…

Ať už se jedná o nevydařenou dovolenou, sex nebo večeři, tuhle větu vám nikdy neuvěří a bude se cítit ještě hůře, než kdybyste neřekla nic

Někdy vztah nabere na obrátkách, že už druhého nemůžete vystát.
Jsi jako můj ex

Tahle věta zakope váš vztah hluboko pod zem a bude chvíli trvat, než se z ní vyhrabete. Srovnávání svého současného a bývalého partnera se vyvarujte nejen nahlas, ale i ve svých myšlenkách.

Opravdu to nechápeš?

Vyvarujte se narážek na mužovu inteligenci, není dobré srážet partnerovo sebevědomí v jakékoli oblasti vašeho života. K partnerovi, byste se zkrátka měla chovat s respektem, a to i během hádky.

Nemůžu bez tebe žít….

Používáte tenhle „zoufalý a vyděračský“ útok, abyste muže dostala tam, kde ho chcete mít? Pak si pěkně koledujete. Chvíli vám možná tahle srdcervoucí věta bude procházet, ale věřte, že je to jedna z těch vět, které chlap slyší během hádky nerad.

Evidentně vás podle gesta nechce, tak se tvařte, že jste na tom stejně.
Ne, nic se neděje

Vře to ve vás jako v papiňáku, a když se vás muž zeptá co vám je, procedíte mezi zuby jen uštěpačné „nic“. Tohle slůvko působí na muže jako rozbuška a většinou po něm následuje pořádný výbuch. Je totiž jasné, že se něco stalo a muž by to nejraději vyřešil, slůvkem „nic“ mu v tom ale dokonale zabráníte, a tak se nesmíte divit, že je pěkně naštvaný.

Jak být skvělou milenkou: Mějte chuť na sex