8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Jak mít sexy dekolt? Bez péče a správné podprsenky to nepůjde

720p 480p 360p 240p
Jak na sexy dekolt? Bez správné péče to nepůjde!
VIDEO: Adam Balažovič
27. května 2016 | 08:00

Místo abychom svůj dekolt opečovávaly, chránily ho, rozmazlovaly a pak vystavovaly na odiv, chováme se k němu jako k něčemu, co se nás vlastně netýká. Jenže pak se nemůžeme divit, že ho máme vrásčitý nebo plný pigmentových skvrn. A to přece nemůžeme dopustit!

Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj speciální krémy, masírujete ho a chráníte před sluníčkem. Stejné rozmazlování potřebují i krk a výstřih.

Masírujte a mažte

Dermacol ENJA PUSH-UP Zpevňující krém na dekolt a poprsí, 199 Kč, koupíte na www.dermacol.cz nebo v síti drogerií
Proto byste ho měla každé ráno i večer ošetřovat speciálními "push-up" krémy určenými právě na oblast ňader a dekoltu. Obsahují ingredience, které pomáhají hydratovat pokožku a zabránit jejímu předčasnému stárnutí. Díky tomu ji také udržují pružnější.

Předtím než vyrazíte ven, nezapomeňte dekolt také natřít opalovacím krémem. Zapomeňte na to, že žijete v Čechách, a chraňte se rovnou "padesátkou". Pokožku dekoltu totiž vystavujete sluníčku prakticky neustále, a pokud nechcete, aby byla starší než vy, bez namazání to nepůjde.

Skotské střiky

Když si zvyknete na tento rituál, budete mít pokožku až o padesát procent pružnější. Ve sprše namiřte na svůj hrudník střídavě teplou a studenou vodu (nebo alespoň o něco chladnější), poslední proud by měl být vždy studený. Pokud nemáte na studenou vodu odvahu, přejeďte si několikrát dekolt kostkou ledu.

Spěte jen na zádech

Spaní na boku, nebo dokonce na břiše vám časem zničí kůži na obličeji, krku i dekoltu. Pro krásu je prostě ideální spát na zádech. V jiných polohách se totiž stlačuje kůže do vrásek, které jen tak nevyrovnáte.

Podprsenka je základ

Jestliže chcete svůj výstřih definitivně odrovnat, přestaňte nosit podprsenku nebo volte tu, která vám nesedí. To je totiž největší zlo. Podprsenka není jen na parádu, ale ulevuje zádům a zabraňuje vytahování pokožky právě v oblasti kolem prsou a dekoltu. Pokud sportujete, nikdy byste neměla vybíhat na trénink, tanec ani squash bez speciální sportovní podprsenky, která vaše vnady udrží na správném místě. Jinak riskujete povislou kůži a porušení vazivových tkání.

Jak si vybrat tu správnou?

Pokud si nejste jistá, jakou velikost podprsenky byste měla nosit, zajděte se poradit. Již ode dneška startuje naše Podprsenková revoluce, v rámci které vám poradí s výběrem správného prádla, které navíc jen tento víkend pořídíte za cenu až o dvacet procent nižší, než je běžné.

Kupte si poslední číslo magazínu Blesk pro ženy, ve kterém najdete akční slevové kupony do oblíbených obchodů se spodním prádlem, nebo si je rovnou stáhněte na WEBU PODPRSENKOVÉ REVOLUCE.

To ale není všechno, za každý nákup získáte skvělý dárek od značky Dermacol: Enja, zpevňující péči na dekolt a poprsí z řady Body Love Program, v hodnotě 199 korun. Jak ho správně používat, to se dozvíte v našem videu:

720p 480p 360p 240p
Jak na sexy dekolt? Bez správné péče to nepůjde! • VIDEO: 

Diskuse ke článku
.
O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile