Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Disney+ vstupuje na český trh. Na co všechno se můžete těšit?

10. června 2022 | 06:00

Milovníkům kreslených pohádek netřeba Disney představovat. Do Česka teď míří streamovací platforma Disney+, která nabídne nejen oblíbené animované stálice, ale i nové seriály a filmy.  Na co všechno se můžete od 14. června, kdy se chystá spuštění internetové televize, těšit? 

Do konkurenčního boje o českého diváka vstupuje streamovací platforma Disney+. Jak už její název napovídá, v programové nabídce bude mít všechny známé kreslené pohádky i seriály z dílny Disney. Představí se ale i filmové a seriálové novinky spadající pod značky Pixar, Star, National Geographic, Marvel nebo Star Wars. Většina z nich bude v českém znění, nebo alespoň s českými titulky.

Sci-fi, pohádky, reality show

Pokud patříte mezi fanoušky superhrdinů, budete mít z čeho vybírat. V nabídce bude přes 40 Marvel filmů, včetně snímku Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, nominovaného na Oscara, a filmů Eternals, Avengers: Endgame či Captain Marvel. Na své si přijdou i milovníci komiksovek. Na Disney+ najdete přes 30 Marvel seriálů včetně Moon Knight, Loki a WandaVision. Začátkem příštího roku bude k vidění i dlouho očekávané pokračování filmu Avatar od režiséra Jamese Camerona.

Video se připravuje ...
Disney chystá bydlení s příběhem pro komunitu fanoušků i seniory • VIDEO: Videohub

Pod značkou Star se představí reality show The Kardashians o zřejmě nejslavnějším celebritním rodinném klanu současnosti nebo minisérie Pam a Tommy, která je zasazena do dob vzniku internetu a založena na neuvěřitelném, ale pravdivém příběhu videonahrávky sexu Pamely Andersonové a jejího exmanžela Tommyho Lee. Chybět nebude ani klasika v podobě seriálu Simpsonovi,Chirurgové, Záchranáři L. A. či Black-ish.

Vpomínky na dětství

Nostalgické vzpomínky na devadesátky se vám vybaví při sledování kompletní série Kačeřích příběhů, Gumídků, Letohrádek nebo Rychlé Roty. Samozřejmě nemohou chybět velmi oblíbené seriály pro děti Sofie První, Doktorka Plyšáková, Vampirina, Mickeyho klubík, Piráti ze Země nezemě a další.

Odlišit se chce nová platforma od zavedených služeb jako je Netflix, české Voyo nebo HBO Max velkou slevovou akcí. Do půlnoci 13. června můžete využít slevu na předplatné - dvanáctiměsíční vás vyjde za cenu osmiměsíčního, tedy na 1590 Kč. Pokud to nestihnete, plná cena za roční předplatné vychází na 1990 Kč, nebo při měsíční platbě na 199 Kč.

Autor: REDAKCE