Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, bouřka 20°C

Jste si jistí, že o svá ústa pečujete správně? Přijďte se zeptat do dm!

10. dubna 2018 | 00:00
Prezentace klienta |

Jaká je ta nejvhodnější pasta? Co kartáček, má být měkký či tvrdý? A jak je to s ústní vodou, je nutná nebo jen doplňkem navíc?


Pokud i vy tápete při volbě pasty, kartáčku či ústní vody a neznáte pravidla, která dodržovat, máme pro vás ideální příležitost jak tento každodenní problém rozklíčovat.

Asociace dentálních hygienistek spolu s dm a značkami elmex a meridol utvořili ucelený přehled péče o ústa. Ať už vás trápí problém se zubním kazem, řešíte citlivé zuby či krvácející dásně nebo se jen chcete ujistit, že o ústa pečujete správně, nyní máte příležitost najít veškeré potřebné informace na jednom místě a navíc se můžete přijít osobně zeptat přímo na vybrané prodejny dm.

Autor: istock.com

Rada nad zlato od dentální hygienistky

V rámci projektu „Centrum zdravého úsměvu“ se totiž spouští roadshow v síti prodejen dm, kde budou k dispozici dentální hygienistky a vy se tak můžete zadarmo dozvědět veškeré rady a odpovědi na vaše otázky. Roadshow probíhá ve vybraných prodejnách od 20.3. až do 14.4., v čase od 14 do 18 hodin. Více informací naleznete zde.

Pokud vám nevyjde cesta na některou z prodejen dm, určitě naleznete odpověď na svou otázku na webu celého projektu, kde jsou nejen články, ale také videa a kontakty na dentální hygienistky a vy se tak stanete odborníkem na danou problematiku.

Mít krásný a zdravý úsměv nikdy nebylo snazší.

Související články
Video se připravuje ...