Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Milujete slunění, ale bojíte se vrásek? Řešení je nadosah

19. června 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Léto je tady a sluneční paprsky nabírají na své intenzitě. Slunce jako zdroj vitamínu D našemu tělu prospívá, avšak dokáže i uškodit. Jeho síla se může projevit i na našem vzhledu v podobě hlubokých vrásek a předčasného stárnutí. Přitom stačí tak málo a stárnutí kůže můžete zmírnit. Pořiďte si speciální opalovací krém s anti – aging složkou a bezstarostně se usaďte na lehátko. 

Jak se správně opalovat?

Důkazem, že bychom neměli slunce úplně eliminovat, je fakt, že 90 % vitamínu D přijímáme právě ze slunečního záření. Pokud chceme žít v psychické pohodě a mít zdravé kosti, buňky a orgány, pak by dostatečný přísun vitamínu D měl být jednou z priorit. Avšak nepravidelné, dlouhodobě nadměrné vystavování slunci s častým spálením pak může vést ke zdravotním komplikacím končící v nejhorším případě rakovinou kůže.

Úroveň péče, jakou vkládáme do naší pleti, se následně odráží v její kvalitě a vzhledu. Vyvarovat se předčasnému stárnutí kůže přitom lze velmi jednoduše, a to pomocí opalovacích krémů na bázi denního krému s anti-aging složkou.  Například Aloe Vera Anti-Aging Opalovací krém s SPF 20 od firmy LR Health and Beauty obsahuje 40 % Aloe Vera. Kombinace účinných složek a vitamínu C pokožku hloubkově hydratují a tím zpomalují proces stárnutí.

Autor: LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.

Odborník radí…

Číslo SPF nám udává přesnější informace o opalování, než si myslíme. Lze díky němu vypočítat přesnou dobu, kterou můžeme strávit na slunci a nevystavovat tělo nebezpečnému slunečnímu záření. „Pokud naše kůže začne bez ochranného faktoru na slunci po 15 minutách červenat, znamená číslo ochranného faktoru násobek této doby,“ uvádí odborník, primář dermatologie, MUDr. Tomáš Kampe ze společnosti LR Health & Beauty s tím, že například ochranný faktor 10 znamená 10 x 15 minut bezpečného slunění.

Nahlédněte do praktické tabulky s typologií kůže pro snadnější orientaci a bezpečnější opalování.

Autor: LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.

Pokud se u vás v rodině vyskytují všechny tyto fototypy, pořiďte si ideálně kompletní balíček produktů na opalování. Rozhodně vám ulehčí výběr. LR Health & Beauty takový balíček nazvala Aloe Vera Kompletní solární série a obsahuje Aloe Vera Anti-Aging opalovací krém s SPF 20 (50 ml), Aloe Vera Opalovací krém s SPF 50 (75 ml), Aloe Vera Krémový gel po opalování (200 ml). Dále také Aloe Vera Opalovací krémový gel s SPF 20 (100 ml), který kromě ochrany před UV zářením přináší příjemně chladivý a svěží pocit a hlubokou hydrataci. V balíčku nesmí chybět Aloe Vera Opalovací mléko s SPF 30 (100 ml) a voděodolný Aloe Vera Opalovací spray active s SPF 30 (125 ml), s nímž se stane aplikace velice snadná.

Autor: LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.

Děti a „těhulky“ vyžadují mimořádnou pozornost

Efektivní ochrana před sluncem je dvojnásobně důležitá u dětí. Šok, který jejich pokožka zaznamená v dětství, si může pamatovat až do konce života. Děti od batolecího věku do tří let by proto neměly přijít do kontaktu s ostrým sluncem vůbec, starší děti by měly být chráněny minimálně faktorem 20, ale doporučuje se i vysoký faktor 50.  Speciální pozornost by měly své pokožce věnovat těhotné ženy. V důsledku hormonálních změn se u nich pokožka stává mnohonásobně citlivější.

Ideální sluneční ochranou může být i Aloe Vera Opalovací krém s SPF 50. Díky vysokému obsahu Aloe Vera a absenci barviv, je tento produkt ideální pro děti. Nanášejte v hojném množství na pokožku alespoň 20 minut před opalováním a důkladně rozetřete, během dne aplikaci opakujte. 

Autor: LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS s.r.o.

Více informací o produktech naleznete na: www.lr-czech.com.

Video se připravuje ...