Úterý 20. února 2024
Svátek slaví Oldřich, zítra Lenka
Oblačno, déšť 8°C

Nedejte inflaci šanci. Jak své peníze zhodnotíte bez rizika?

16. listopadu 2022 | 00:00
Prezentace klienta |

Hledáte ideální spořící produkt, který je zdarma, bez podmínek či finančních limitů? Nejedná se o fantazii. Přesně takový do Česka přináší VÚB, druhá největší slovenská banka, v podobě online produktu Spoření bez limitů. Klientům nabídne úročení vkladů sazbou 6,15 % p.a., nyní tedy jednu z nejvyšších na trhu.

Díky tomuto produktu se úroky klientům připisují denně, nikoliv jednou měsíčně. VÚB přitom není v České republice neznámou bankou, zejména v podnikatelském rybníčku. Díky sběrnému účtu v České republice navíc nejsou účtovány klientům žádné přeshraniční poplatky za platby.

Autor: Shutterstock

Spoření bez limitů jako první produkt na českém trhu spojuje všechny výhody nové generace online produktů:

  • Spoření si klienti zřídí bezplatně zcela online a vystačí si pouze s mobilem, tabletem či počítačem, občanským průkazem, druhým osobním dokladem a číslem stávajícího účtu, který je veden na jejich jméno a příjmení v bance nebo v pobočce zahraniční banky se sídlem na území České republiky. Žádné papíry, žádná návštěva pobočky.
  • Peníze jsou neustále k dispozici, protože jakoukoli část naspořené částky lze kdykoli poslat na libovolný IBAN účet bez jakýchkoli sankcí.

Úspory jsou ze Zákona o bankách pojištěny až do výše 100 000 eur (v přepočtu cca 2,5 milionu korun).

Věříme, že klienti ocení úrokovou sazbu přesahující šest procent, která je spíše výjimečná. Spoření bez limitů má však nespornou výhodu okamžitého přístupu k financím. Zároveň vzhledem k aktuální výši inflace v České republice je spoření s tak vysokým úrokem a úročením na denní bázi vhodným řešením pro konzervativní střadatele, kteří chtějí zmírnit dopady inflace na jejich úspory,“ komentuje vstup na český trh Martin Techman, výkonný ředitel oddělení retailového bankovnictví a člen představenstva VÚB.

Autor: Shutterstock

Inovativní Spoření bez limitů od VÚB banky

Jak by měl vypadat ideální spořicí produkt od moderní banky? Měl by být zdarma, bez jakýchkoli podmínek, finančních limitů či doby vázanosti a samozřejmě s atraktivní úrokovou sazbou. Ideálně i s úroky připisovanými každý den, díky čemuž banka klientovi připisuje nejen úrok ze samotného vkladu, ale také úroky z úroků (takzvaná kapitalizace úroků). Spoření bez limitů má k takovému produktu skutečně nejblíže a s dosud nejvyšším zhodnocením na trhu si je lidé mohou založit od 14. listopadu.

Více informací najdete na webových stránkách VÚB banky.